Face&Look > MODA > LOOKI > TRENDY > Ślub przed tobą? Zainspiruj się stylem Meghan Markle

Ślub przed tobą? Zainspiruj się stylem Meghan Markle

Ślub roku już za nami. Książę Harry i Meghan Markle powiedzieli sobie sakramentalne ,,tak”. Uroczystość zaślubin odbyła się w katedrze św. Jerzego na Zamku Windsor. A oczy całego świata skierowane były na młodą parę, choć najwięcej emocji – jak zawsze, wywołała kreacja panny młodej.

Efektowna suknia od duetu Ralph&Russo, którą Meghan Markle wybrała na sesję zaręczynową, zwiastowała, że kreacja ślubna będzie w podobnym stylu. Wybór jednak okazał się zgoła odmienny. Minimalistyczny projekt wykonany przez Clare Waight Keller z domu mody Givenchy okazał się strzałem w dziesiątkę. Prosta suknia z gładkiej tkaniny, dekolt w łódkę i tren zostały uzupełnione długim welonem haftowanym kwiatami, które symbolizują wszystkie kraje należące do Zjednoczonego Królestwa oraz tiarą, należącą niegdyś do królowej Marii.
 
 
 
„Doskonale przełamała styl klasycznej księżniczki. Pokazała, że minimalizm i elegancja mogą zrobić większe wrażenie niż pełne przepychu tradycyjne suknie ślubne” – tak kreację Meghan Markle oceniła projektantka Agata Wojtkiewicz, słynąca z minimalistycznych projektów. Kolekcje polskiej kreatorki dedykowane są nowoczesnym, świadomym pannom młodym, dla których suknia jest niczym ,,druga skóra’’. Chcesz wyglądać w dniu ślubu podobnie jak Meghan Markle? Zainspiruj się nowoczesnymi sukniami ślubnymi projektu Agaty Wojtkiewicz.
 
 
 
 
 
Agata Wojtkiewicz to jedna z czołowych polskich marek propagująca nowoczesne i minimalistyczne podejście do mody ślubnej i wizytowej. Jej znakiem rozpoznawczym jest rock'n'rollowy styl, energetyczny seksapil oraz ekskluzywne jedwabne tkaniny i francuskie koronki z manufaktury Sophie Hallette. Projektantka marki wyróżniona i nagrodzona m.in. konkurach Złot Nitka, Złota Fastryga, Projektant Roku oraz Young Creative Entrepreneur - Design and Fashion Award. Kreacje marki prezentowane wielokrotnie na Fashion Week Poland, w programach telewizyjnych oraz w magazynach. Od 2015 r. w Łodzi istnieje flagowy Butik Agata Wojtkiewicz. Suknie marki dostępna są także w wielu polskich i zagranicznych salonach.

fot. materiały prasowe

 

Dodaj komentarz

Komentarze

sisi13

Fajne propozycje, ale ja lubię jednak większy przepych. Chyba, że ktoś sobie może pozwolić na królewską tiarę to wtedy minimalizm ma uzasadnienie.

Malinka23

ciekawe propozycje Biggrin