Face&Look > MODA > LOOKI > TRENDY > So Chick So Freak, czyli dwie kobiety dla kobiet

So Chick So Freak, czyli dwie kobiety dla kobiet

Silna, dynamiczna, zdecydowana  taka jest kobieta, do której kolektyw So Chick So Freak kieruje swoją najnowszą twórczość. Projektantki, na różnorodność kobiecych osobowości, odpowiadają finezyjnymi materiałami, bogaty ornamentami i wyrazistymi krojami. Wszystko po to, aby zawsze iść ramię w ramię z kobiecymi emocjami.
 
So Chic So Freak to dwa wymiary kobiecości reprezentowane przez Kasię oraz Klaudię – założycielki marki. Kasia jest zabawna, pewna siebie i pomysłowa, dopina sprawy na ostatni guzik, dba o to, aby każda kolekcja wychodziła na czas. Klaudia, artystyczna dusza, wulkan energii, która każdą swoją modową wizję przekłada na niezwykle kobiece projekty.
W ofercie marki znajdują się ubrania z najwyższej jakości włoskich tkanin takich jak: kaszmir, jedwab czy wełna z alpaki. Zapewniają komfort noszenia, wygodę, a przy tym są synonimem niewymuszonej, lekkiej elegancji. To ubrania zgodne z najnowszymi trendami, a wśród nich można odkryć: delikatne sukienki podkreślające figurę, ołówkowe spódnice i mini, ciepłe płaszcze, ponadczasowe parki, zwiewne koszule oraz topy i tuniki.
 

fot. So Chic So Freak

 

Dodaj komentarz

Komentarze

sisi13

Podoba mi się Smile Czuć siłę Smile

Cameleonka

To może być ciekawe połączenie. Plus za naturalne materiały.

Beatris20

Bardzo podoba mi się ich styl, boskie.

Malinka23

jestem na tak !