Face&Look > NOWOŚCI KOSMETYCZNE > Stenders - opalaj się pod ochroną

Stenders - opalaj się pod ochroną

Zdowy styl życia to nie tylko racjonalne odżywianie i aktywność fizyczna, ale też mądre korzystanie ze słońca. Stenders opracował trzy produkty z myślą o tych, którzy kochają kąpiele słoneczne. Zapewniają one efektywną ochronę przed promieniami UV i łagodzą podrażnioną skórę.

Słońce wyzwala różne pozytywne procesy w ludzkim organizmie – stymuluje produkcję witaminy D, która wzmacnia system kostny, oraz wytwarzanie serotoniny w naszym mózgu, dzięki której jesteśmy po prostu… szczęśliwsi! Jednak promienie UV mają też negatywny wpływ na nasze ciało, dlatego też musimy chronić skórę. SPF (współczynnik ochrony przeciwsłonecznej) jest wskaźnikiem charakteryzującym zdolność filtrów do ochrony skóry przed promieniami UVB. SPF oznacza ilość czasu, który można spędzić w słońcu bez oparzenia – np. balsam o SPF16 wydłuża ten czas 16-krotnie. Aby lato stało się beztroskie i radosne, Senders stworzył efektywne i jednocześnie pielęgnujące kosmetyki przeciwsłoneczne zawierające ochronne filtry i moc natury.

Balsamy do opalania

Chronią przed promieniami UV i oparzeniami. Wchłaniają się natychmiast i są wodoodporne. Cenny olej z rokitnika zwyczajnego pielęgnuje skórę, a delikatny wosk pszczeli tworzy na niej warstwę ochronną. Nie zawierają parabenów, alergenów i sztucznych barwników.


SPF16, cena 55,90 zł/125 ml
SPF30, cena 59,90 zł/125ml 

 


Kojący balsam po opalaniu

Delikatny balsam z pantenolem koi i pielęgnuje skórę po opalaniu. Chroni przed zaczerwienieniem i nadmiernym złuszczaniem. Energetyczny ekstrakt z mięty chłodzi i orzeźwia. Olej z rokitnika zwyczajnego nadaje skórze delikatności. Balsam nie zawiera parabenów, alergenów i sztucznych barwników.

Cena 55,90 zł/125 ml

Autor: 
JS

Dodaj komentarz

Komentarze

KAHA

To są kosmetyki dla takiej osoby jak ja, z racji tego, że uwielbiam się opalać. Muszę pomyśleć nad zakupem takich kosmetyków. Bezpieczeństwo przede wszystkim .:)

gamzurek5

Dzisiaj słoneczko tak pięknie grzeje, że kosmetyki z filtrami obowiązkowe.

dark_forest

Nie opalam się, ale gdybym to robiła, pewnie wybrałabym jakiś nieco tańszy produkt. A jeśli w tej cenie, to bardziej "organiczny", ze składnikami aktywnymi.

magggg

hmm, chyba już niedługo trzeba będzie się zaopatrzeć w taki krem, bo uwielbiam się opalać Wink

francesca

A ja nie lubię się opalać, nie przeszkadza mi moja "bladość" Smile

Masza

Ja nie cierpię opalania,jednak każdego roku kupuję kremy,balsamy do opalania i po opalaniu.

mskrzypulec

na szczęście ja z takich balsamów nie korzystam Smile cena jest wysoka niestety Sad

madziara85

ja uwielbiam się opalać nieważne gdzie czy to na balkonie jeziorkiem za granicą ale zawsze z filtrami warto o to dbać za kilka lat same sobie podziękujemy za starannośc nakładania ochrony UVA UVB skóra nam za to podziękuję bez zmarszczek piegów i pieprzyków wolne opalić sie na oliwkowo niż na heban Sad dlatego pamiętajmy laski zawsze o filtrach przeciwsłonecznych zwłaszcza wodoodpornych cena nie gra roli byle działały Wink

blanka2095

ja także lubię się opalać dlatego warto mieć coś takiego w swojej szafce Wink

agusia99

Balsamy do opalania to standart w mojej kosmetyczce ponieważ moje skóra ma skłonności do przebarwień. Sad

sisi13

Ja jeszcze nigdy nie testowałam nic tej firmy. Chętnie poznałabym ich produkty.

nishita27

Nie znam tej marki ale ja też unikam słoneczka także na razie nie jestem nimi zainteresowana.

wampa

ceny trochę wysokie

Iwo

Przed wyjazdemnaurlop muszę coś zakupić