Face&Look > MODA > LOOKI > TRENDY > Subtelna i elegancka. Polska biżuteria

Subtelna i elegancka. Polska biżuteria

Nowa kampania marki Dall’Acqua to klasycznie piękna historia pełna światła i świadomej kobiecości. Przed obiektywem Magdaleny Luniewskiej stanęła Renata Kaczoruk. Elegancka, subtelna a momentami zadziorna, kobieta Dall’Acqua jest wolna i poszukująca własnej ścieżki.

 
W nowych kolekcjach znajdujemy wyraziste srebrne bransolety w kilku wariantach do wyboru, pierścionki modułowe oraz obrączki i sygnety, pozwalające na tworzenie wielu inspirujących konfiguracji. Pojawia się także nowa odsłona kolekcji Modulo, uwielbianej przez stałe klientki marki. Naszyjniki i kolczyki wysadzane wieloma cyrkoniami o barwie głębokiej czerni przybierają rozmaite kształty pełne oryginalnego połysku.
Linia wykonana ze złota próby 585 to czyste i subtelne formy pierścionków i kolczyków, naszyjniki ze złotymi kuleczkami pozwalającymi na dowolną regulację.
Nie zabraknie też kamieni szlachetnych. Kolekcja Boho Romance Gold to naturalne szafiry, onyksy i akwamaryny osadzone na misternych łańcuszkach z 14-karatowego złota.
Turkusy zakute w złoto i masa perłowa są zwieńczeniem delikatnych kompletów z motywem gwiazdy i serca.
 
 
 
 
 
Dall’Acqua to polska marka, założona w 2012 roku, której sercem jest jakość i ponadczasowa elegancja.  Projekty uwodzą precyzją wykonania i zyskują swój nieskazitelny kształt w słynących z zamiłowania do tradycyjnego rzemiosła włoskich manufakturach jubilerskich.
Biżuteria Dall'Acqua jest dostępna w najlepszych salonach jubilerskich w całej Polsce oraz na stronie dallacqua.pl
Zdjęcia Magdalena Luniewska 
Modelka Renata Kaczoruk for Dall'Acqua
Stylizacje Marta Kalinowska / Hartwig Fashion Department
Makijaż Wilson
Fryzury Michal Bielecki
Studio Pin Up Studio
Produkcja Eliza Karczewska Buku Team
 
 

Dodaj komentarz