Face&Look > MODA > Sukienki ciążowe – wygodne i coraz ładniejsze

Sukienki ciążowe – wygodne i coraz ładniejsze

Czasy, kiedy ciąża kojarzyła się z ponurymi, workowatymi strojami, już dawno minęły. Kobiety spodziewające się potomstwa już nie są skazane na dresy czy rozciągnięte, pozbawione kształtów koszule i bluzy. 

Będąc w ciąży nadal można czuć się swobodnie i kobieco, bo dla dla projektantów przyszłe mamy są bardzo ważną grupą. W tym czasie większość pań rozkwita i zachwyca swoim wyglądem. Warto to wyeksponować. Ważne, aby wybierać stroje, które zapewnią maksymalną swobodę. Jednym z najlepszych rozwiązań są sukienki ciążowe, które nie krępują ruchów i dodają kobiecie uroku.

Sukienki ciążowe – wybór na każdą okazję

Bez problemu wśród sukienek ciążowych można znaleźć wersje na każdą okazję. Eleganckie, na ważne spotkanie, klasyczne małe czarne lub w przyciągającej uwagę czerwieni. Najwięcej komfortu i swobody zapewnią z sukienki sportowe i niezobowiązujące na codzienne wyjścia, wykonane z miękkich tkanin. Sukienki ciążowe są dostępne w wersji mini, midi i oczywiście maksi, które zawsze prezentują się spektakularnie. 

Sukienki ciążowe – rozwiązanie na wiele miesięcy

Kupione sukienki ciążowe posłużą na wiele wyjść. Oczywiste jest, że ciało przyszłych mam dość dynamicznie się zmienia. Projektanci doskonale zdają sobie z tego sprawę i wiedzą, że oferowanie ubrań, które przydadzą się na miesiąc lub dwa, mija się z celem. Sukienki dla kobiet w ciąży są uszyte ze specjalnych elastycznych materiałów i dopasowują się do sylwetki. Specjalne tkaniny sprawiają, że nie wyglądają na rozciągnięte, ale przez cały czas zachowują swoją estetykę. Większość modeli ma także podniesiony stan i są odcięte pod biustem, dzięki czemu przepięknie się układają. Wybrane modele posłużą nam także po narodzinach dziecka, bo są przystosowane do karmienia. Szeroki wybór sukienek ciążowych można znaleźć na https://www.mytummy.pl
 

Dodaj komentarz