Face&Look > MODA > TRENDY > Swarovski. Matka natura na Dzień Matki

Swarovski. Matka natura na Dzień Matki

W kolekcji na Dzień Matki Swarovski wykorzystuje swój charakterystyczny blask, aby upiększyć powszechnie lubiane motywy, w tym wzory inspirowane florą i fauną, a zwłaszcza kwiaty, koniczyny i serca, które są ściśle związane z miłością i matką naturą.

Wiodącym motywem kolekcji jest kwiat stokrotki. Pojawia się on w świeżej i nowoczesnej interpretacji opartej na zastosowaniu ruchomych płatków. Kontynuacją tematyki inspirowanej przyrodą są ozdoby z motywami ważki i pszczoły, które dodają kolekcji nieodpartego uroku. Za sprawą roziskrzonych detali z kryształów Swarovskiego, wykorzystane w kolekcji symbole pobudzają do życia, a wyszukana paleta subtelnych barw sprawia, że kolekcja jest pełna uroku i dodaje atrakcyjności nawet najprostszym strojom.

Eternal Flower

Odkryj urok stokrotki, która sprawi, że w sercu matki przez cały rok będzie kwitła radość. Swarovski ukazuje ten popularny motyw w nowym świetle, proponując jego modną interpretację w postaci finezyjnych, roziskrzonych ozdób stworzonych z myślą o warstwowych kompozycjach. Stokrotka jest ściśle związana z macierzyństwem, ponieważ symbolizuje narodziny, matczyną miłość i nowe początki. Sprawdzi się doskonale jako prezent dla kobiety, która po raz pierwszy została matką. W naszyjniku Eternal Flower wykorzystano technikę oprawy dancing stone, dzięki której poszczególne części wisiorka zmieniają położenie, roztaczając wokół blask, natomiast w pierścionku Eternal Flower zastosowano wyjątkowy mechanizm, który wprawia w ruch płatki kwiatu.

Swarovski Remix Collection

Uniwersalna kolekcja Swarovski Remix Collection to wyjątkowy sposób na stworzenie prezentu na Dzień Matki o naprawdę osobistym charakterze. Aby skomponować niepowtarzalną ozdobę, do wchodzących w skład tej kolekcji elementów z motywami ważki i stokrotki warto dodać charmsy. Dzięki innowacyjnym zapięciom, z każdego elementu kolekcji można łatwo stworzyć coś zupełnie nowego.

Swarovski Sparkling Dance Clover

Swarovski wzbogaca rodzinę ozdób Sparkling Dance o nowy kształt – przynoszącą szczęście czterolistną koniczynę. Kunsztownie wykonane naszyjniki i kolczyki ozdobione zostały olśniewającymi kryształami w kolorach kwiatów wiśni, które poruszają się pod wpływem nawet najlżejszego ruchu. Piękna biżuteria z tej linii sprawdzi się doskonale jako prezent z okazji Dnia Matki.

Latisha

Kolekcja Latisha, która zadebiutowała w 2018 roku, ze względu na ponadczasowy monochromatyczny wzór, to wciąż jedna z podstawowych linii biżuterii do noszenia na co dzień. Z okazji Dnia Matki kolekcja została poszerzona o cztery nowe lśniące ozdoby upiększone kryształami Swarovskiego w stosowanej wyłącznie przez tę markę oprawie Pointiage®.

Botanical Jewels

Linia Botanical Jewels jest przedłużeniem nowej rodziny biżuterii Atelier Swarovski stworzonej we współpracy z nagrodzoną Oskarem aktorką i działaczką humanitarną Penélope Cruz. Każda ozdoba zachwyca blaskiem kryształowych kwiatów, eksponując wyjątkowe piękno zagrożonych gatunków roślin. Ta charytatywna kolekcja, odzwierciedlająca zaangażowanie Penélope Cruz w ochronę naszej planety, wspiera działania na rzecz ochrony środowiska, podejmowane na całym świecie przez organizację Nature Conservancy.

 

Kampania reklamowa na Dzień Matki podkreśla wyjątkową, nieprzemijającą więź łączącą matkę i dziecko, przedstawiając opowieść o chłopcu, który z wielką miłością i uwagą przygotowuje absolutnie magiczny Dzień Matki. Kampania stanowi kolejny etap podróży marki Swarovski przez sezon wiosna/lato 2020, na którą składają się opowieści o miłości i energii: od iskry, z której bierze swój początek, aż po wpływ, jaki wywiera na świat.

fot. materiały prasowe


Po kosmetyki inspirowane naturą zapraszamy do sklepu on-line faceandlook.com

Szukaj promocji!

Zestaw kosmetyków Emolio  masło wielofunkcyjne i olejek ultranawilżający. Cena promocyjna 71,99 zł

Dodaj komentarz