Świetny korektor za 17 zł. Mit czy rzeczywistość?

Korektor za 17 zł, a w dodatku w dobrej jakości brzmi jak mit, jednak co jeśli faktycznie istnieje? Czy masz swojego korektorowego ulubieńca, a może właśnie poszukujesz tego typu produktu? Badamy temat polecanego korektora do twarzy od Eveline tylko za 17 złotych!

17 złotych to cena niska dla kosmetyków, zazwyczaj kojarząca nam się też z… niską jakością. Jednak, co jeśli niska cena i niska jakość nie zawsze muszą iść w parze? Hitowy korektor od Eveline, czyli Eveline Wonder Match to produkt właśnie w niskiej cenie siedemnastu złotych, jednocześnie polecany przez mnóstwo osób. Na czym polega magia tego produktu?

 

 

Właściwości Eveline Wonder Match

 

 

Wspominany korektor, czyli Eveline Wonder Match, wykazuje się wieloma właściwościami, których każda z nas poszukuje w korektorze. Po pierwsze jest to ogromna trwałość produktu. Nie zmazuje się on w trakcie dnia, możemy mieć pewność jego obecności na skórze nawet do samego momentu zmywania makijażu.

 

 

Nieosadzanie się w zagłębieniach

 

 

Osadzanie się produktów w typie podkładu w załamaniach twarzy, to częsty problem właśnie w przypadku korektorów. Skóra w okolicach oczu jest bardzo delikatna i często właśnie w tym miejscu znajduje się sporo zmarszczek mimicznych, w których podkład czy korektor uwielbiają się zbierać. W przypadku Eveline Wonder Match taki efekt nie powinien występować. Korektor nie roluje się oraz nie zbiera w zagłębieniach przez swoją specyficzną konsystencję.

 

 

Odpowiedni poziom krycia

 

 

Omawiany korektor gwarantuje wysoki poziom krycia, nie zrobi jednak na naszej twarzy tak zwanego efektu maski czy innych negatywnych skutków w wyglądzie związanych ze zbyt dużym kryciem produktów kosmetycznych. Dodatkowo w przypadku korektora Eveline Perfect Match, występuje bardzo dobre dopasowywanie się koloru do skóry. Wtapia się on w skórę przez swoją dość rzadką konsystencję, nawet drobne różnice i błędy w doborze odcienia do skóry nie będą stanowiły problemu.

 

 

Idealny korektor?

 

 

Jeśli poszukujesz nowego korektora, bo dotychczasowe rozczarowywały cię swoją formułą, konsystencją, czy trwałością, warto wypróbować Eveline Perfect Match, który sprawdził się w przypadku wielu osób. Jeśli jednak wiesz, że wymagasz od korektora innych właściwości, na rynku istnieje wiele produktów, nawet w podobnych cenach. Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Autor: 
Redakcja

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

produkty partnerów