Targi Beauty Days 2018 i atrakcje Strefy Face&Look za nami!

W dniach 21-23 wrześnie 2018 r. po raz trzeci odbyły się targi Beauty Days w centrum Ptak Expo w Nadarzynie pod Warszawą. W tym roku Face&Look był partnerem wydarzenia. W specjalnie przygotowanej przestrzeni targowej zapraszaliśmy na spotkania z celebrytami i specjalistami w dziedzinie zdrowia i urody.

Wszystkich, którzy odwiedzili targi, zapraszamy na przypominający to wydarzenie spacer, natomiast pozostałych mamy nadzieję zachęcić do uczestnictwa w kolejnym tego typu wydarzeniu.

W Strefie Face&Look można było wygodnie usiąść i poczytać (i wziąć do domu) ostatnie wydania magazynu „Face&Look”! Wiele osób obdarowaliśmy nie tylko magazynem, ale i kosmetykiem w podziękowaniu za miły gest – wsparcie fundacji Piękniejsze życie pomagającej kobietom zmagającym się z nowotworem.

W Strefie Face&Look duże zainteresowanie wzbudziło spotkanie z gwiazdami "Ostrego cięcia" – Andrzejem Wierzbickim i Tomaszem Schmidtem z WS Academy. Ze znanymi stylistami rozmawiał naczelny magazynu "Face&Look" Conrado Moreno. Na koniec spotkania można było chwilę porozmawiać i sfotografować się z naszymi gośćmi i oczywiście z Conrado! Szczęściarze otrzymali też książkę znanego duetu "Pod włos, czyli kiedy powinnaś zmienić fryzjera?". 

Na targach, w specjalnie przygotowanym press rooomie odbywały się prelekcje i spotkania ze specjalistami. Jednym z prelegentów była blogerka Agnieszka Niedziałek, która w sposób niezwykle interesujący mówiła o pielęgnacji włosów. Odkryła przed nami tajemnice udanego farbowania ziołami i obaliła niektóre mity – m.in. te dotyczące dobrego czesania i dobrych szczotek do włosów! Agnieszkę i innych prelegentów zapowiadał m.in. Conrado Moreno.

 

Wiele osób odwiedziło targi Beauty Days chcąc poznać nowości kosmetyczne i mając nadzieję na udane zakupy. Okazji nie brakowało! My zachęcaliśmy do promocji 4 +1 w drogerii Vica. 

W środku półki uginały się od kosmetyków. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się m.in. kosmetyki marek hiszpańskich. Jeśli nie mieliście okazji na zakupy w czasie targów, nic straconego. Promocje i interesujące produkty możecie znaleźć w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych drogerii Vica.

 

Kiedy jedni robili zakupy, inni korzystali z atrakcji przygotowanych przez organizatorów targów. Na scenie głównej prezentowali się artyści z Korei, która mocno zaznaczyła swoją obecność na targach (wielbicielki koreańskich marek kosmetycznych miały w czym wybierać – część jednej z hal wysawienniczych zajmowały stanowiska koreańskich marek). Scenę główną wzięli we władanie także znani specjaliści związani z biznesem urodowym, jak i gwiazdy fryzjerstwa.

Widzimy się za rok?

 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

sisi13

Możliwość zakupów najlepsza Smile

produkty partnerów