×

Komunikat o błędzie

Aby wziąć udział w testach, zaloguj się.

 

Aby zgłosić się do udziału w testach, należy mieć utworzone konto i być zalogowaną Klubowiczką na portalu www.faceandlook.pl. Należy również uzupełnić dane kontaktowe oraz przypisać się do najbliższego punktu Fale Loki Koki, w którym będzie można dokonać odbioru produktów*.

Warunkiem jest również obserwowanie** na instagramie oraz Tik Toku naszego profilu @faceandlookpl.

 

*Klubowiczki, które nie mają w pobliżu punktu Fale Loki Koki powinny oznaczyć najbliższy swojego miejsca zamieszkania punkt odbioru, jednak będą mogły opcjonalnie skorzystać również z opcji wysyłki produktów do domu (koszt wysyłki pokrywa testujący).

** jeśli posiadasz konta na tych portalach społecznościowych.

 

Nagrodami przeznaczonymi dla biorących udział w testach są - 200 x zestaw produktów, w skład którego wchodzą:

▫️ SOLFINE CARE HAIR LOSS AMPUŁKI PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW (wartość 54,00 zł)

▫️ SOLFINE SZAMPON PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW (wartość 76,00 zł)

 

ETAPY TESTOWANIA:

I – Zbieranie zgłoszeń od 28.03.2022 r. do 03.04.2022 r.

II – Wybór testerek do 05.04.2022 r. 

III  - Odbiór darmowych produktów w punktach Fale Loki Koki (lub wysyłka*) od 13.04.2022 r. do 20.04.2022 r. / *wysyłka możliwa jedynie przy pokryciu kosztów do 14 zł przez testującego

IV - Testowanie produktów przez laureatki do 04.05.2022 r.

V – Zbieranie opinii - recenzje produktów na stronie drogerii internetowej www.faceandlook.com pod konkretnymi produktami oraz w przypadku influencerek post z recenzją + instastory pokazujące produkty najpóźniej do 08.05.2022 r.

 

Kontakt w przypadku problemów technicznych na poszczególnych etapach testowania: biuro@faceandlook.pl

 

OPIS PRODUKTÓW:

▫️ SOLFINE CARE HAIR LOSS AMPUŁKI PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW (wartość 54,00 zł)

Każda ampułka do włosów zawiera kwas hialuronowy, aminokwasy keratynowe i glikoproteiny; wzbogacony kompleksem witamin (B5, B6, PP) i kompleksem przeciwutleniaczy na bazie ekstraktu z pestek winogron i witaminy E; zawiera także ekstrakt z wanilii, olejki eteryczne z lawendy i rozmarynu oraz mentol. Odżywia i uelastycznia korzenie włosów, rewitalizując skórę głowy i regulując wydzielanie łoju. Ampułki idealnie sprawdzają się w okresach wzmożonego wypadania włosów, aby wzmocnić je u nasady.

▫️ SOLFINE SZAMPON PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW (wartość 76,00 zł)

Zawiera kwas hialuronowy, glikoproteiny, witaminy i ekstrakty roślinne oraz naturalne esencje. Zapewnia optymalne oczyszczenie i skuteczne działanie przeciwrodnikowe, które rewitalizuje włosy u nasady, pomagając przywrócić naturalną równowagę skóry.

produkty partnerów