×

Komunikat o błędzie

Aby wziąć udział w testach, zaloguj się.

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy nabór do kolejnej edycji testów dla Klubowiczek. Do rozdania mamy łącznie aż 200 zestawów produktów marki SUBRINA i SOLFINE!

Aby zgłosić się do udziału w testach, należy mieć utworzone konto i być zalogowaną Klubowiczką na portalu www.faceandlook.pl. Należy również uzupełnić dane kontaktowe oraz przypisać się do najbliższego punktu Fale Loki Koki, w którym będzie można dokonać odbioru produktów*.

Warunkiem jest również obserwowanie na instagramie naszego profilu @faceandlookpl.

Klubowiczki, które nie mają w pobliżu punktu Fale Loki Koki powinny oznaczyć najbliższy swojego miejsca zamieszkania punkt odbioru, jednak będą mogły opcjonalnie skorzystać również z opcji wysyłki produktów do domu (koszt wysyłki pokrywa testujący).

Nagrodami przeznaczonymi dla biorących udział w testach są - 200 x zestaw produktów, w skład którego wchodzą:

▫️ SOLFINE STYLE SPRAY NADAJĄCY OBJĘTOŚĆ VOLUME 250 ML (wartość 39,99 zł)

▫️ SUBRINA FINISH SPRAY NABŁYSZCZAJĄCY 300 ML (wartość 59,99 zł)

 

ETAPY TESTOWANIA:

I – Zbieranie zgłoszeń od 03.12.2021 r. do 08.12.2021 r.

II – Wybór testerek do 10.12.2021 r.

III  - Odbiór darmowych produktów w punktach Fale Loki Koki (lub wysyłka*) od 17.12.2021 r. do 24.12.2021 r. / *wysyłka możliwa jedynie przy pokryciu kosztów 9,99 zł przez testującego

IV - Testowanie produktu przez laureatki do 06.01.2022 r.

V – Zbieranie opinii - recenzje produktów na stronie drogerii internetowej www.faceandlook.com oraz w przypadku influencerek post z recenzją + instastory pokazujące produkty najpóźniej do 13.01.2022 r.

 

Kontakt w przypadku problemów technicznych na poszczególnych etapach testowania: biuro@faceandlook.pl

 

OPIS PRODUKTÓW:

SUBRINA FINISH SPRAY NABŁYSZCZAJĄCY 300 ML

Spray nabłyszczający Subrina Finish to kosmetyk, który świetnie nabłyszcza włosy i dodaje szyku fryzurze, a przy tym jej nie obciąża. Uelastycznia i zapewnia piękny efekt. Spray łatwo zmywa się w trakcie kąpieli. Idealnie sprawdza się przy każdej długości włosów.

SOLFINE STYLE SPRAY NADAJĄCY OBJĘTOŚĆ VOLUME 250 ML

Keratynowy spray zwiększający objętość, przeznaczony do włosów cienkich. Eliminuje elektryzowanie się włosów podczas suszenia i pomaga dodać im objętości. Doskonały do ożywienia fryzury pomiędzy stylizacjami.

produkty partnerów