Face&Look > URODA

URODA

makijaż i pielęgnacja

14
kwi
2020
1

Profesjonalna pielęgnacja w domu

Miejsca, w których można „coś ze sobą zrobić”, są obecnie nieczynne, a przecież spora część kobiet przez cały czas odczuwa taką potrzebę. Już jest dla nich alternatywa!  

31
mar
2020

Odżywki koloryzujące #MyDentity

Wiosna to czas na zabawę kolorem i odmianę wizerunku. Pobaw się kolorem włosów – zadanie ułatwią ci odżywki koloryzujące #MyDentity.  

26
mar
2020

Krayna. Zregeneruj cerę po zimie!

Wiosna to czas odnowy dla skóry. Potrzebuje ona nie tylko słońca, ale także wsparcia w postaci unikalnych kosmetyków. Zwłaszcza teraz. Takie są wegańskie produkty by KRAYNA.  

25
mar
2020
1

Nocna regeneracja skóry – kremy i maski na noc

Krążenie spowalnia, wolniejszy jest także oddech, odpoczywa nasza psychika. Mogłoby się wydawać, że noc to czas, kiedy cały organizm wypoczywa. Dla naszej skóry jednak ta pora jest szczególnie intensywna. Tkanka pracuje przez całą noc, najsilniej wytężając się między 2 a 3 w nocy. To dla niej czas...

4.9

2

4.8

2

16
mar
2020
1

#zostajęwdomu i nie nudzę się! Znajdź swój domowy styl

Co robić, gdy wirus zamknął nas w domu? Część z nas pracuje, ale na pracy świat się nie kończy. Poza tym w każdej sytuacji można zrobić coś dla siebie.

26
lut
2020
1

Sprawdzeni specjaliści od zdrowia i urody – gdzie ich znaleźć?

Chcąc oddać się zabiegowi kosmetycznemu bądź uzyskać spersonalizowany plan dietetyczny warto wybierać sprawdzonych profesjonalistów, których umiejętności poświadczone są rekomendacjami innych klientów. Od teraz można ich znaleźć na Fixly.pl.  

04
lut
2020

Greenini – nowa marka ekologicznych kosmetyków

Greenini to nowa marka ekologicznych kosmetyków do włosów i ciała, która zawiera do 98% naturalnych składników. Są to niedrogie produkty, które zapewniają ukierunkowany efekt.  

16
sty
2020
1

Pianki Huangjisoo. Oczyszczanie w koreańskim stylu

Stworzone w oparciu o naturalne ekstrakty roślinne i owocowe oraz najbardziej innowacyjne technologie pianki Huangjisoo zapewnią cerze idealne oczyszczenie. 

10
sty
2020

Technologia, która odmładza o 7 lat!

Avon to pionier wielu innowacyjnych technologii w dziedzinie pielęgnacji skóry. Jako pierwszy wprowadził na rynek masowy stabilną formę Retinolu, uznawanego za złoty składnik pielęgnacji.  

07
sty
2020
1

Ściągnięta, przesuszona. Zimowa pielęgnacja skóry w 5 krokach

Zima to najbardziej nieprzyjazna dla cery pora roku. Niskie temperatury, wiatr i zanieczyszczenia powietrza fatalnie odbijają się na jej kondycji. Wydawać by się mogło, że najlepszym sposobem jest uchronienie jej przed czynnikami zewnętrznymi w ciepłym domu. Nic bardziej mylnego!