Face&Look > URODA > MAKIJAŻ > NOWOŚCI KOSMETYCZNE > Usta do pracy, usta na wieczór

Usta do pracy, usta na wieczór

Pomadki Matt Magic i Gloss Magic od Eveline sprawią, że będziemy wyglądały profesjonalnie w pracy i uwodzicielsko wieczorem. W jaki sposób? Wybierając w pierwszym przypadku kremowy mat, a w drugim – intensywny błysk.

Matt Magic Lip Cream, Eveline Cosmetics 
Nowa pomadka Matt Magic Eveline Cosmetics dzięki zwiększonej ilości pigmentu zapewnia ustom wyjątkowo intensywną barwę i pełne krycie, bez rozmazywania się i bez czasochłonnych korekt. To prawdziwa magia makijażu ust. Głębia koloru i satynowy miękki matt powodują, że makijaż jest elegancki, nowoczesny i wyjątkowo komfortowy. Można wybierać spośród 6 modnych odcieni. Innowacyjna, kremowa konsystencja pomadki zapewnia odpowiednie nawilżenie skóry dzięki zawartości składników, takich jak: olejek marula, ekstrakt z miodu, witamina E, zapobiegając ich nieprzyjemnemu wysuszeniu i przedłużając jej trwałość. 
Cena 16,99 zł.
 
 
Gloss Magic Lip Lacquer 
Innowacyjna receptura Lakieru sprawia, że usta pozostają lśniące, nawilżone i gładkie. Ultralekka, nieklejąca się konsystencja nadaje ustom kolor i intensywny blask, zaś precyzyjny aplikator gwarantuje równomierne rozprowadzanie kosmetyku. Nasycone kolorem, błyszczące usta w jednym z sześciu supermodnych kolorów! Lakier do ust Gloss Magic zawiera składniki pielęgnacyjne, które zapobiegają ich wysuszaniu i przedłużają jego trwałość: olejek marula, ekstrakt z miodu, witamina E.
Cena 16,99 zł.

fot. materiały prasowe

 

Dodaj komentarz

Komentarze

kylaina

Matowe zakupię już niedługo na promocji rossmanowskiej Wink