Face&Look > URODA > WŁOSY > NOWOŚCI KOSMETYCZNE > Venita Salon Professional – szampony Color Care

Venita Salon Professional – szampony Color Care

Szampon rewitalizujący kolor z efektem płukanki bez parabenów i silikonów marki Venita rewitalizuje kolor włosów podczas mycia, ułatwia rozczesywanie, nadaje włosom miękkość i połysk.
 
Szampon dostępny jest w 3 wariantach:
 
Venita Salon Professional Color Care Platinium – redukcja żółtego odcienia
Szampon rozświetlający do włosów blond i siwych. Regularnie stosowany odżywia włosy, eliminuje ich żółtawy odcień, wzbogaca kolor srebrzystymi refleksami. Zawiera wyciąg z chabra bławatka, który naturalnie rozświetla włosy jasne i siwe.
Cena ok. 8 zł/200 ml
 
Venita Salon Professional Color Care Brightening – stopniowe rozjaśnianie
Szampon do włosów blond naturalnych, rozjaśnianych, farbowanych. Regularnie stosowany rozjaśnia i odżywia włosy, wzbogaca kolor jasnymi refleksami. Zawiera naturalne ekstrakty z kurkumy, miodu i rumianku, składniki te stopniowo rozjaśniają odrosty, pasemka oraz włosy farbowane w kolorach blond.
Cena ok. 10 zł/200 ml
 
Venita Salon Professional Color Care Brown&Dark – stopniowe przyciemnianie
Szampon do włosów brązowych i ciemnych, naturalnych i farbowanych. Regularnie stosowany przyciemnia i odżywia włosy, wzbogaca kolor włosów brązowymi refleksami. Zawiera wyciąg z ziół kromeria triandra, żarnowca miotlastego i orzecha włoskiego bogate w fitopigmenty, które naturalnie pogłębiają i przyciemniają włosy.
Cena ok. 10 zł/200 ml
 
 

Dodaj komentarz

Komentarze

sisi13

Stopniowe przyciemnianie jak najbardziej dla mnie Smile

Beatris20

Bardzo lubię tą markę i mam nadzieję, że spotkam te szampony w sklepie.