W czym na basen i na plażę w tym roku?

W czym na basen i na plażę w tym roku?

Marka bonprix oferuje nam szeroką gamę kostiumów jednoczęściowych. Nieważne, czy profesjonalnie robisz tzw. „20 basenów” , czy po prostu wizyta na pływalni to dla okazja do podszkolenia swoich umiejętności – każdej kobiecie zależy na wygodzie, a jeśli wygoda idzie w parze ze stylem… to zdobywanie kolejnych długości będzie podwójnie przyjemne. Nie musisz wyglądać jak zawodowa pływaczka na olimpiadzie – wybierając produkty na bonprix.pl znajdziesz z pewnością kostiumy, które będą wyglądać stylowo i zgodnie z panującymi trendami.

 

 

Ważne jest znalezienie idealnego stroju dostosowanego do twojej sylwetki. Jeśli zależy ci na przysłonięciu bioder i ud, idealnym rozwiązaniem będzie kostium z krótkimi nogawkami i optycznie wyszczuplającymi wzorami.  Masz świetnie wyrzeźbione ramiona? Doskonale podkreśli je mocno wycięty w ich okolicach kostium o wysokim dekolcie. W razie potrzeby zamaskowania odstającego brzuszka sprawdzi się strój z marszczeniami lub zmyślnie udrapowanym materiałem na przodzie.

 

 

Poszukujesz stroju na fitness w wodzie? Na bonprix.pl znajdziesz także rzadko spotykane fasony odzieży kąpielowej – jak legginsy, tankini czy sukienka.  Takie modele mogą ukryć niepożądany cellulit, a przy okazji możesz wyglądać modnie nawet na basenie.

 

 


fot. materiały prasowe

Udostępnij:
0