Face&Look > MODA > LOOKI > W grudniu wybory, a teraz przygotowania. Zobacz kandydatki na Miss Polski 2017

W grudniu wybory, a teraz przygotowania. Zobacz kandydatki na Miss Polski 2017

24 pretendentki do tytułu Miss Polski 2017 spędziły dwa dni w ekskluzywnej Rezydencji Miętowe Wzgórza pod Warszawą. Nie przyjechały tu jednak, by odpoczywać. Przez cały czas intensywnie pracowały przed aparatem i kamerą.

Finalistki, które w grudniu w Krynicy-Zdrój będą walczyć o tytuł najpiękniejszej, wzięły udział w sesji wizerunkowej. Pozowały do zdjęć przed obiektywem Seweryna Cieślika i Doroty Tyszki. Zaprezentowały pastelowe suknie i kombinezony, kreacje koktajlowe i kostiumy kąpielowe. Autorami stylizacji wybranych przez Katarzynę Cygańską są Viola Piekut, Tomaotomo by Tomasz Olejniczak oraz Self Company Group. 
W Miętowych Wzgórzach nagrywane też były wizytówki dziewcząt. Jak poradziły sobie przed kamerą, zobaczymy już 3 grudnia, podczas finału Miss Polski 2017.
 
 
 
 
 
 
Miętowe Wzgórza to położone w Trębkach Nowych pod Warszawą zaciszne, urokliwe miejsce. Otoczone Lasem Złotopolskim, leżące w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Strugi, o niezwykłych walorach krajobrazowych. Utrzymane w stylu Hampton wnętrza nadają obiektowi lekkości i elegancji. To miejsce idealne na wysokiej klasy przyjęcie weselne. Właścicielami Miętowych Wzgórz są młodzi, kreatywni ludzie, o dużej wiedzy i doświadczeniu w zakresie organizacji wesel i ślubów plenerowych. Od kilku lat prowadzą sąsiadujący Dwór Złotopolska Dolina, który na swoje przyjęcie wybrali m.in. Anna i Robert Lewandowscy.

fot. Dorota Tyszka

 

Dodaj komentarz

Komentarze

JULA7

Ładne dziewczyny

eliska

Piękne mądre i wiedzą czego chcą 

wieczorynka

Dziewczyny śliczne, czekam na grudniowe wybory Smile

sisi13

Harówka straszna Biggrin

kryska.67

Z przyjemnością obejrzę wybory w tv, zawsze oglądam 

dreams1

obejrzę wybory na pewno Smile

tenja

Mnóstwo pracy trzeba włożyć w takie przygotowania 

Beatris20

Piękne kobiety ☺.

gamzurek5

Dziewczyny są śliczne Smile