Face&Look > MODA > LOOKI > TRENDY > W kalendarzu zima, a w modzie już lato, wzory i kolory

W kalendarzu zima, a w modzie już lato, wzory i kolory

Pomimo że dla większości jest jeszcze za wcześnie, żeby myśleć o tym, jaki strój kąpielowy wybrać w tym sezonie, niektórzy już zaczynają cieszyć się plażą, słońcem i latem!

Z tego powodu, podążając za najważniejszymi założeniami sezonu, Bershka przyspiesza inaugurację swojej nowej kolekcji kostiumów kąpielowych.
Dzięki połączeniu kolorów fluorescencyjnych i pastelowych, wykorzystywanych na strojach jednoczęściowych i bikini, kolorystyka stanie się elementem bardzo ważnym i wyróżniającym się. W tym sezonie królował będzie odcień żółty.
Zastosowane zostaną różnorodne wzory: paski (obowiązkowe w tym sezonie), wzory etniczne w nowym wydaniu, nadruki zdjęć i motywy kwiatowe. Na dołach kostiumów dwuczęściowych będzie dominował wysoki stan z głębokimi wycięciami, natomiast góra będzie delikatniej zabudowana. Nastąpi też mocny powrót strojów jednoczęściowych w wielu formach, jak na przykład w formie imitującej body, pozwalającej łączyć je ze zwykłymi ubraniami. Poza wykorzystaniem materiałów technicznych, typowych dla strojów kąpielowych, Bershka sięga po nowe modele przystosowane do wody, uszyte z zamszu i aksamitu, jak również stosuje mieniące się elementy.
Kolekcja Bershki swimwear powstała w myśl Mix&Match, co pozwala na łączenie ze sobą elementów różnych kompletów. Zabieg ten nadaje ubraniom dynamizmu i różnorodności. Wśród detali królują asymetrie, wiązania, przedarcia i motywy lace up.

Bershka lato 2018

Dodaj komentarz

Komentarze

sisi13

Nie dla mnie takie wzory.

Cameleonka

Etno coś niecoś bym wybrała ale kwiatowe propozycje jakoś niekoniecznie mi się podobają. Może dlatego że w galanterii (plecaki, torby, nerki, szoperki) też jest kwieciście i pstrokato i chyba trochę mój wzrok musi od tego odpocząć.

Kotik

Naszym zdaniem wzory etno wygrywają, ale kroje nie dla wszystkich - ach te skąpe doły!