Face&Look > MODA > TRENDY > W walentynki obdaruj podwójnie!

W walentynki obdaruj podwójnie!

Miłość potrafi zdziałać cuda, wiadomo o tym nie od dziś. Nie bez powodu jest bohaterką wielu piosenek, wierszy, filmów. Według legendy o Świętym Walentym, miłość potrafi nawet leczyć choroby.
 
Święto zakochanych związane jest z intrygującą historią. Mało kto wie, że patron zakochanych, Święty Walenty, był z wykształcenia lekarzem. Jako duchowny, został wtrącony do więzienia za nielegalne udzielanie ślubów żołnierzom. Właśnie w więzieniu, Walenty zakochał się w niewidomej córce jednego ze strażników. Legenda głosi, że dzięki uczuciu, dziewczyna odzyskała wzrok.  
 
Miłość to najlepsze lekarstwo – można się o tym przekonać dzięki projektowi charytatywnemu Endo dla Fundacji Spełnionych Marzeń. Kupując specjalną koszulkę lub materiałową torbę obdarowujemy podwójnie! Po pierwsze, mamy wyjątkowy prezent od serca dla kogoś bliskiego, a po drugie, pomagamy potrzebującym dzieciom, dotkniętym przez choroby onkologiczne. 
 
 
Koszulki „Razem Możemy Więcej” od Endo to uniwersalny upominek na święto zakochanych lub inną okazję. T-shirty są dostępne w rozmiarach dla całej rodziny – od rozmiarów dla dorosłych aż po niemowlęce body. Często potrzeba tak niewiele, by pomóc innym, zwłaszcza najmłodszym! Całkowity zysk ze sprzedaży kolekcji zostanie przekazany dla małych podopiecznych Fundacji i pomoże w ich powrocie do zdrowia. 
 
 
Więcej pomysłów na stylowy upominek, jak kultowe koszulki dla dorosłych, czy ponadczasowy miś ENDO znajdziecie na stronie: www.endo.pl

fot. materiały prasowe

 

Dodaj komentarz

Komentarze

sisi13

Ach, kto kocha prawdziwie wpłaci sobie po cichutku pieniądze na fundacje i nie będzie za to żądał pochwał, podziękowań czy toreb.

Danuta

Nie znałam tej historii.

finezja

Endo jest mi dość znane.T-shirty bardzo wdzięczne i urocze i tym razem Smile 

kylaina

Aż zerknę Smile