Face&Look > MODA > TRENDY > Wakacyjna biżuteria, czyli nowa linia Iluzja Jewellery

Wakacyjna biżuteria, czyli nowa linia Iluzja Jewellery

Młoda polska marka Iluzja Jewellery narodziła się w trakcie duchowej podróży projektantki Kasi Gomulskiej. W momencie, kiedy o wyborach zaczęła decydować intuicja, a nie ego.

 

 

Niezwykle ważny jest sam proces projektowania, dynamika i spektrum dyscyplin twórczych, z którymi pracuje przy tworzeniu Iluzja Jewellery. Charakterystyczny dla Iluzji jest podział na kolekcje, które w rzeczywistości są otwartym, ewoluującym strumieniem wciąż  pojawiających się nowych modeli w ramach przyjętej dla danej linii estetyki.

Divine Hippie to kolekcja odnosząca się do orientu, dalekowschodnich wierzeń i praktyk rozwoju duchowego. Jest pełna kontrastów, wibrujących, nasyconych kolorów: czerwieni, żółci, turkusu, ultramaryny, ochronnych amuletów i bogato zdobionych form. Kamienie przewodnie tej kolekcji to lapis lazuli, turkus, żółty opal, perły. Tylko w tej kolekcji użyty został czerwony sznurek, którego siła podobno nie tkwi w samej jej barwie, lecz  energetyczności czerwonego koloru. Biżuteria z tej linii to doskonały pomysł dla joginek i miłośniczek orientalnych podróży.

fot. materiały prasowe


 

Na bezpieczne zakupy z dostawą do domu zapraszamy do sklepu faceandlook.com

 

Pędzel Hakuro H79 do nakładania cieni, o lekko spłaszczonej skuwce oraz naturalnym włosiu. Cena 28,39 zł 

 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.