Walentynkowy lipart – wyjątkowe propozycje Magdy Wołosiewicz

Walentynkowy lipart – wyjątkowe propozycje Magdy Wołosiewicz
Makijaż ust to z pewnością jeden z podstawowych elementów codziennego wizażu. Coco Chanel mówiła, że szminka dla kobiety jest tym samym, co wysokie obcasy – czyli synonimem kobiecości. „Czerwona pomadka zawsze będzie w modzie, ale sztuka lipartu pozwala nam na nieco więcej. Tutaj możemy kreować, tworzyć, miksować ze sobą różne kosmetyki. Walentynki to idealna pora, aby rozpocząć takie eksperymenty i stworzyć ciekawy makijaż ust w niekonwencjonalnym stylu SinSkin” – mówi Magda Wołosewicz makijażystka, specjalistka od lipart. 
 
Poznaj 5 inspirujących makijaży ust w stylu SinSkin
 
1. Lovely kiss
Zanim wykonasz każdy makijaż ust, nawilż je odpowiednio kremem, a następnie nałóż fluid rozświetlający SinSkin Light Nude C10 i puder spiekany SinSkin Ivory 05. Środek wewnętrznej części ust pokryj matową pomadką SinSkin w odcieniu 703 Chick Flick. By uzyskać efekt ombre, nanieś błyszczyk SinSkin w kolorze 403 Graceful. Na sam koniec dodaj ozdoby, które bez problemu przykleją się do błyszczyku.
 
 
 
2. Golden girl
Do wykonania tego looku przygotuj odpowiednio swoje usta, pokrywając je cieniem do powiek w płynie SinSkin 340 Frosting. Następnie wymieszaj metaliczne sypkie cienie do powiek SinSkin 330 Conquest, 331 Thanatos i 332 Famine z olejkiem, tak aby powstała płynna struktura. Każdy kolor nakładaj  stopniowo na usta i mieszaj radełkiem, dzięki czemu będą na siebie delikatnie zachodziły. 
 
 
 
3. Fuchsia glam
Za pomocą pędzelka do ust i pomadki satynowej SinSkin w kolorze 609 Dark Disere starannie obrysuj usta. Następnie wypełnij je pomadką w tym samym kolorze. Na środek ust przyklej kolorowe, kontrastowe ozdoby. 
 
 
 
4. Valentines lips 
Przed nałożeniem pomadki użyj korektora matującego SinSkin 01 Light, uzyskując dzięki temu odcień warg zbliżony do koloru skóry. Wytnij z papieru szablon w kształcie serca i przyłóż do ust. Następnie wypełnij go kredką do ust SinSkin 504 Red Line. Kolejnym krokiem jest nałożenie matowej pomadki SinSkin 701 Melted Heart. Na koniec przyklej wybrane ozdoby.
 
 
 
5. Diamond crush
Obrysuj usta konturówką do ust SinSkin 504 Red Line, następnie wypełnij je kredką do ust SinSkin 514 Enraged. Górną wargę wyklej kryształkami, dzięki czemu makijaż ust nabierze biżuteryjnego charakteru.
 


Zdjęcia makijaży ust Magdalena Wołosewicz

 
Udostępnij:
0