Face&Look > MODA > TRENDY > Wielka gala, znane twarze. Pokaz kolekcji Barbary Piekut

Wielka gala, znane twarze. Pokaz kolekcji Barbary Piekut

Wielkie nazwiska, dobrze znane twarze, ciekawy program artystyczny, typowo krakowskie przysmaki. 12 października odbył się w Krakowie pokaz kolekcji Barbary Piekut w ramach Mercure Fashion Night, do którego fryzury stworzyli styliści marki Kemon, pod okiem Klaudiusza Iciek „Claudiusa”. 

 

Projektantka zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję  „Elements” – niezwykle sensualną i kobiecą, ale z również z lekką nutką awangardy. Pokaz połączono galą urodzinową hotelu Mercure. Na gali, która odbyła się w czwartkowy wieczór, pojawiło się ponad 200 osób. Spotkanie poprowadziła Monika Zamachowska, popularna dziennikarka i prezenterka telewizyjna.

Fryzury do pokazu stworzyli styliści pracujący pod przewodnictwem Klaudiusza Iciek „Claudiusa”, eksperta marki Kemon, dbającego również o włosy uczestniczek i jury programu „#Supermodelka Plus Size”. Włosy modelek zaczesano w najmodniejszy w tym sezonie przedziałek na środku głowy, od którego wygładzono je, aby na wysokości kości policzkowych skręcić w delikatne fale. W efekcie tego powstały bardzo kobiece, lekkie fryzury, podkreślające suknie projektu Barbary Piekut i urodę modelek.


fot. Barbary Piekut - Mercure Fashion Night

Dodaj komentarz

Komentarze

sisi13

Koronki bardzo ciekawe Smile