Wiosenna pielęgnacja stóp!

Wiosenna pielęgnacja stóp!

Większość kobiet w codziennej pielęgnacji urody koncentruje się głównie na zabiegach poprawiających kondycję skóry twarzy i ciała. Gruntowną regenerację stóp, często odkładamy na bliżej nieokreślone „później”… Przed nami kilka miesięcy pięknej, słonecznej pogody – to ostatni moment, żeby wreszcie zadbać o stopy i pozbyć się dowodów zimowych zaniedbań!

Jak pielęgnować stopy na co dzień?

Niewygodne obuwie, grube skarpety, wiele godzin codziennej aktywności… Wszystko to sprawia, że tradycyjna pielęgnacja obejmująca wykonanie peelingu oraz nałożenie kremu i maski, w przypadku stóp niestety nie zdaje egzaminu. Aby zlikwidować przykre dolegliwości, takie jak: suchość skóry, popękane pięty, nadmierna potliwość czy odciski, potrzeba znacznie silniejszych metod!

Gruntowna regeneracja i terapia dla stóp

Z każdym problemem dotyczącym skóry stóp możesz udać się do kosmetyczki lub do podologa. Z większością z nich jednak doskonale poradzisz sobie sama, przy pomocy specjalistycznych produktów dostępnych już w pielęgnacji domowej. Godną uwagi nowością kosmetyczną jest uniwersalny preparat Cosmabell Foot Peel, który pomoże ci zwalczyć większość popularnych problemów ze stopami. Są to specjalne skarpetki nasączone kompleksem złuszczających kwasów owocowych i wielu skutecznych składników aktywnych, takich jak: mocznik, aloes, kolagen, kwas hialuronowy i inne. Kosmetyk idealny dla osób zapracowanych oraz takich, które oczekują naprawdę spektakularnych efektów! Jak to działa?

Pozbądź się pumeksu i peelingu!

Specjalne foliowe skarpetki nakładasz na stopy na około 2 godziny. W tym czasie żel, którym je wypełniono, przenika do twojej skóry i wykonuje za ciebie całą pracę! Ty w tym czasie możesz odpoczywać lub normalnie wykonywać domowe obowiązki. Po upływie zalecanego czasu zdejmujesz produkt i opłukujesz stopy w chłodnej wodzie.

Przez kolejne dni stary, zniszczony naskórek złuszczy się wraz z wszelkimi niedoskonałościami, takimi jak nagniotki, modzele, drobne blizny i przebarwienia. Pozbędziesz się szorstkiej i suchej skóry, popękanych pięt, a dzięki zawartym w kosmetyku składnikom antybakteryjnym, ograniczysz problem nadmiernej potliwości! Po ok. 7 dniach twoja skóra będzie aksamitnie gładka, doskonale odżywiona i nawilżona. Efekt utrzyma się nawet kilkanaście tygodni, a ty nie musisz w tym czasie absolutnie nic robić! Doskonałe rozwiązanie dla osób aktywnych, młodych mam oraz osób starszych, które mają spore problemy z codzienną pielęgnacją stóp!

https://cosmabell.pl/

Udostępnij:
0