WIOSNA 2023: Modne buty!

WIOSNA 2023: Modne buty!

Żywe barwy i odważne, ekstrawaganckie stylizacje – to serwuje nam rok 2023. Takie nosimy stroje i paznokcie, trend nie może więc ominąć także butów! Wracamy do stylu lat 90’ i stawiamy na mocne akcenty. Chcesz dowiedzieć się, jakie?

 

 

Mokasyny

 

 

Wiosna to już ładna pogoda, jednak wciąż nie tak ciepła, byśmy mogli zrezygnować z “ciężkiego” obuwia. Na szczęście! Mocny akcent mokasynów dodaje elegancji, a także pozwala zachować prawidłowe proporcje sylwetki. Nie bójmy się także eksperymentować ze skarpetkami. Mokasyny możemy zestawić z uwydatnioną skarpetką. Doda to stylizacji fantazji oraz zdecydowanie zbliży nas do szalonego stylu lat 90’.

 

 

Platformy

 

 

Platformy, czyli nic innego jak sprawienie, żeby buty były bardziej masywne. Osobom niskim obecność platformy pozwoli się w naturalny sposób wydłużyć. Osoby wysokie także nie powinny bać się platform. “Duże” buty zawsze sprawiają, że proporcje sylwetki wydają się wyrównane i prezentujemy się zgrabniej. Dodatkowo platformy nie wymagają od nas żadnego specyficznego stylu noszonego obuwia. Platforma będzie prezentowała się dobrze, a także modnie po zestawieniu z większością modeli butów.

 

 

Sneakersy

 

 

Sneakersy to królowie już od wielu sezonów i wcale nie opuszczają nas wraz z nadejściem trendów 2023 roku. Sneakersy to przede wszystkim buty bardzo wygodne. Oprócz tego, że będą prezentować się niezwykle stylowo, to także sprawdzą się na spacerach czy wycieczkach. W wiosennym krajobrazie warto oprócz modnych, masywnych butów, posiadać także takie, które sprawdzą się na nadchodzące, coraz wyższe temperatury!

 

 

Kozaki

 

 

Kozaki można nazwać ponadczasowym modelem butów, jednak faktycznie nie w każdym roku są tak samo mile widziane na ulicach. Sprawa rozchodzi się szczególnie o kolor kozaków. Przez wiele lat kozaki w jasnych kolorach uchodziły za totalne faux pas. Jak jest wiosną 2023 roku? Wszystkie kozaki są mile widziane! Możemy celować w najróżniejsze kroje i kolory. Jedni wolą zachować większą dystynkcję oraz elegancję, a inni pójść w bardziej szaloną stronę, np. kowbojków.

 

 

Mocne obuwie wiosną 2023 roku

 

 

To, co najważniejsze w trendach obuwia tego roku to przede wszystkim… moc. Charakterystyczne, odważne looki nie muszą od razu oznaczać krzykliwości. Chodzi o to, by maksymalnie wyrażać siebie. Czy to poprzez elegancję czy bardziej szalony wizerunek :))

Udostępnij:
0