Face&Look > URODA > WŁOSY

WŁOSY

12
lip
2018
3

Targi Beauty Days - strefa Face&Look i spotkania z Agnieszką Niedziałek

Jesteście ciekawi, co będzie się dokładnie działo w strefie Face&Look na targach Beauty Days? Uchylamy zatem rąbka tajemnicy.

09
lip
2018
0

Włosy, moda, muzyka, ludzie, czyli festiwalowe inspiracje

Można tworzyć stylizacje i fryzury specjalnie na letnie festiwale, ale można też postawić na takie formy, które będą wpisywały się w inne okoliczności i sprawdzą się w kolejnych sezonach.  

08
lip
2018
5

Podsumowanie Team Testów – kosmetyki do włosów G-Synergie

Przedstawiamy wyniki testów kosmetyków marki G-Synergie zwiększających objętość włosów – szamponu, odżywki i serum. Jak się sprawdziły? Sami zobaczcie.

03
lip
2018
2

Strefa Face&Look na Beauty Days. Tu kupisz bilet z niespodzianką!

Beauty Days – Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne – to wydarzenie, które odbędzie się już po raz trzeci. W tym roku oficjalnym partnerem targów jest magazyn „Face&Look”, który zaprasza do swojej strefy, gdzie na gości i dziennikarzy czeka mnóstwo atrakcji. Na wydarzenie już dziś...

5

0

02
lip
2018
3

Kosmetyki inspirowane podróżami do odległych zakątków świata

Nareszcie lato i wakacje. Jak na skrzydłach lecimy w nieznane po przygodę. Zapraszamy w podróż z kosmetykami, które są inspirowane zapachami odległych zakątków świata: południem Europy, Marokiem, Azją, rajskimi ogrodami Tahiti.  

28
cze
2018
1

Bądź na czasie i poznaj tajemnice idealnego zarostu

W ostatnich latach bardzo popularna wśród panów stała się broda.  Z tego względu warto zastanowić się nad tym, jakie akcesoria do golenia dla mężczyzn sprawdzą się najlepiej.

20
cze
2018
0

Jakie mamy rodzaje farb do włosów i na którą się zdecydować?

Z kolorem włosów jest tak, jak z kolorem na ścianie – może się w końcu znudzić, ale i można go w każdej chwili zmienić. Na rynku jest cała masa najróżniejszych farb do włosów – zarówno tych chemicznych, jak i zawierających naturalne składniki czy też całkowicie roślinne i organiczne. 

19
cze
2018
0

Chroń włosy przed słońcem!

Latem chronimy skórę twarzy i ciała przed nadmierną ekspozycją na słońcu. Niestety do ochrony włosów często nie przywiązujemy wagi. Słońce pozytywnie działa na nasze samopoczucie, natomiast na kondycje włosów ma niezwykle negatywny wpływ. Jak należy je chronić?   

18
cze
2018
2

Czy wreszcie mamy środek, który zahamuje siwienie? To by było odkrycie!

Siwe włosy kojarzyły się kiedyś dosyć jednoznacznie z dojrzałym wiekiem. Obecnie jest to jednak problem, który dotyka coraz młodszych osób, często poniżej 30 roku życia. O ile w przypadku mężczyzn zmiana koloru włosów może być postrzegana jako korzystna, u kobiet z reguły wywołuje obniżenie...

07
cze
2018
3

Jak pielęgnować zniszczone włosy?

Niskiej jakości kosmetyki, częsta stylizacja i nieodpowiednia dieta to czynniki, które wywierają negatywny wpływ na strukturę włosa. Sprawdź, jak skutecznie zadbać o zniszczone włosy.