Face&Look > URODA > WŁOSY

WŁOSY

28
lip
2020
1

Ochrona i pielęgnacja włosów latem. Pytamy eksperta

Włosy latem są szczególnie narażone na działanie szkodliwych czynników. Promieniowanie UV, słona woda, chlor z basenu, morskie powietrze i wiatr mogą powodować, że włosy staną się szorstkie, łamliwe i nieprzyjemne w dotyku. Jak je prawidłowo chronić i pielęgnować latem, aby nie dopuścić do ich...

09
cze
2020

Fryzjer a stylista fryzur – z czyich usług korzystać?

Chcesz odświeżyć swój wizerunek? Musisz podjąć ważne decyzje. Zakup nowych ubrań i bardziej wyrazisty makijaż niż zazwyczaj to dobry początek eksperymentów z wyglądem. To jednak nie wszystko, bo musisz pamiętać o nowej fryzurze. To ona dopełni stylizację. Komu powierzyć swoje włosy aby wyjść z...

11
Maj
2020
1

Sexy messy hair – perfekcyjny nieporządek na głowie

Najmodniejszy look, powielany na pokazach mody, w Instagramie czy na ulicach to nie perfekcyjnie wyczesane fale, ale messy hair, czyli kontrolowany nieład na głowie. To fryzura, która szturmem podbiła nie tylko wybiegi i plany zdjęciowe, ale również serca wszystkich trendsetterów.  

03
kwi
2020

WS Academy z akcją #FryzjerzydlaMedyków!

Andrzej Wierzbicki i Tomasz Szmidt z WS Academy zainicjowali akcję, która będzie formą podziękowania medykom i służbom medycznym zaangażowanym w walkę z koronawirusem, a jednoczeście wesprze marketingowo fryzjerów. Gratulujemy pomysłu!

4.8

2

4.9

2

02
kwi
2020

Stylista radzi: domowe maseczki na piękne włosy

Najbliższe tygodnie spędzamy w domu. To czas na nadrobienie zaległości nie tylko w porządkach, serialach czy książkach, ale także pielęgnacji. Nie wiesz od czego zacząć? Radzi stylista Piotr Sierpiński.  

31
mar
2020
1

Odżywki koloryzujące #MyDentity

Wiosna to czas na zabawę kolorem i odmianę wizerunku. Pobaw się kolorem włosów – zadanie ułatwią ci odżywki koloryzujące #MyDentity.  

27
lut
2020

Inspiracje. Proste, szybkie i efektowne fryzury

Spotkanie, domówka, randka za kilka godzin, a ty nadal nie masz pomysłu na fryzurę? Tym razem postaw na coś zupełnie innego niż zazwyczaj i zachwyć wszystkich.  

26
lut
2020
1

Sprawdzeni specjaliści od zdrowia i urody – gdzie ich znaleźć?

Chcąc oddać się zabiegowi kosmetycznemu bądź uzyskać spersonalizowany plan dietetyczny warto wybierać sprawdzonych profesjonalistów, których umiejętności poświadczone są rekomendacjami innych klientów. Od teraz można ich znaleźć na Fixly.pl.  

07
lut
2020

Schwarzkopf beology Caviar – nowa linia kosmetyków

Włosy zniszczone potrzebują efektywnych składników, by odzyskać blask i witalność. Schwarzkopf czerpie je z głębin mórz, tworząc wyjątkowe formuły kosmetyków z linii beology.

19
gru
2019
1

Szczotka do włosów – jak wybrać najlepszą?

Szczotka do włosów jest znana od setek lat. Początkowo służyła do oczyszczania i odświeżania włosów. Z czasem zaczęto jej używać także do modelowania i układania fryzur. Dziś, mimo że szczotki używa się codziennie, to jednak więcej uwagi przykłada się do nowoczesnych urządzeń do stylizacji....