Face&Look > MODA > TRENDY > Wybierz swój kostium i poczuj klimat letniej beztroski

Wybierz swój kostium i poczuj klimat letniej beztroski

Najnowsza kolekcja kostiumów kąpielowych Edited idealnie wprowadza nas w stan wakacyjnej beztroski. Klasyczne stroje kąpielowe, urocze bikini, czy propozycje na jedno ramię są doskonałymi towarzyszami letnich, upalnych dni.

 

Kolekcja Edited odpowiada na tęsknotę za gorącym słońcem i wymarzonym odpoczynkiem nad basenem, jeziorem czy morzem. Staniki typu bandeau i majtki z podwyższonym stanem w minimalistycznych krojach sprawiają, że możemy czuć się swobodnie na plaży i oddawać się beztroskiemu urlopowi. Rozterki przy pakowaniu nie są nikomu obce, ale na szczęście stroje kąpielowe nie zajmują dużo miejsca w walizce, dzięki czemu z łatwością zabierzemy kilka modeli ze sobą. Szczególnie, że subtelne wzory w paski, kwiaty i panterkę oraz delikatne kolory ziemi sprawiają, że kroje można swobodnie ze sobą mieszać i łączyć.

 

Sesja zdjęciowa została stworzona w Cape Town przez Dyrektorkę Marki Franziskę Nellessen wraz z zespołem produkcyjnym. Dyrektorka Kreatywna Clarissa Labin i zespół Edited zaprojektowali kolekcję w Berlinie. Kolekcja strojów kąpielowych Edited dostępna na stronie Edited.pl oraz w sklepach stacjonarnych w Berlinie, Hamburgu, Frankfurcie, Monachium i Wiedniu.

 

 

 


fot. materiały prasowe

Dodaj komentarz

Komentarze

OLIWIA25

Ok.

Ilona Ewa

Te stroje kąpielowe niezbyt się mi podobają.

Agaagaja

Jakoś nie widzę się w takich strojach.

JULA7

Te majty w panerkę....dla mnie bomba Smile

finezja

Jest z czego wybierać.Dla mnie super Smile 

maybe92

Patrząc po tych zdjęciach z artykułu, to raczej nie wybrałabym nic dla siebie Smile

Ilona Ewa

Niezbyt się mi podobają te stroje.