Face&Look > URODA > MAKIJAŻ > PIELĘGNACJA > MODA > LOOKI > PORADY > TRENDY > Wygraj METAMORFOZĘ z marką Perfecta i Eweliną Rydzyńską!

Wygraj METAMORFOZĘ z marką Perfecta i Eweliną Rydzyńską!

23 kwietnia ruszył niezwykły konkurs #MetamorfozaPerfecta. Do wygrania 2 nagrody główne – metamorfoza z marką Perfecta i Eweliną Rydzyńską – oraz 200 nagród dodatkowych!

 

Każda kobieta lubi czuć się piękna, a szczególnie wiosną i latem. Postanowiliśmy więc zaprosić Was do zabawy, dzięki której 2 osoby będą mogły profesjonalnie zmienić swój look. Jak? Wraz z marką Perfecta zaprosimy je do metamorfozy ze stylistką Eweliną Rydzyńską!

Ewelina Rydzyńska to stylistka, projektantka mody, modelka i prezenterka telewizyjna. Karierę zaczynała od pracy w modelingu – w wieku 18 lat zdobyła tytuł Miss Warszawy. Obecnie ubiera znane osobistości, aktorki i celebrytki, ale także zwykłe kobiety. Współpracowała m.in. z Edytą Herbuś, Katarzyną Glinką, Marią Niklińską, Nataszą Urbańską czy Edytą Górniak. Stylistka współtworzy także program „Klinika urody” w TVN Style, w którym daje wskazówki, jak dbać o urodę, testuje nowości związane z pielęgnacją urody i opowiada o nowościach.
 
Do metamorfozy zaprosimy 2 osoby, które naszym zdaniem najlepiej wykonają zadanie konkursowe. W ramach nagrody głównej laureaci otrzymują:
 
- prywatną metamorfozę z Eweliną Rydzyńską
- bon na zakupy w CH Ptak w Nadarzynie, 
- zabiegi pielęgnacyjne na twarz i badanie skóry,
- sesję zdjęciową z metamorfozy, która zostanie opublikowana na łamach magazynu Face&Look”.
 
 
Obawiasz się, że nie wygrasz, więc rezygnujesz? Nie poddawaj się, bo mamy aż 200 nagród dodatkowych! Oznacza to, że aż 200 osób otrzyma od nas Box wypełniony kosmetykami Perfecta z linii Perfecta Azjatica lub Perfecta Hydro Magnetic + najnowszy magazyn Face&Look!
 
 
By mieć szansę na wygranie nagrody głównej lub nagrody dodatkowej, musisz się trochę postarać. Oto Twoje zadania:
 
 
Konkurs rusza 23.04.2018 (o godzinie 9:00) i trwa do 30.05.2018 (do godziny 24:00).
 
 

Dodaj komentarz

Komentarze

sisi13

Termin długi. Może nie zapomnę.

JACK

Będziemy przypominać Wink

Malinka23

nic tylko udać się na zakupy Biggrin

kryska.67

No to zaczynamy Smile

syyyyyyy (niezweryfikowany)

kiedy wyniki konkursu percecty

Cameleonka

Wg Regulaminu w ciągu 14 dni od zakończenia konkursu czyli od 30 maja. Do połowy czerwca powinno być wszystko jasne Smile