Face&Look > URODA > MAKIJAŻ > PIELĘGNACJA > MODA > LOOKI > PORADY > TRENDY > Wygraj METAMORFOZĘ z marką Perfecta i Eweliną Rydzyńską!

Wygraj METAMORFOZĘ z marką Perfecta i Eweliną Rydzyńską!

23 kwietnia ruszył niezwykły konkurs! Do wygrania 2 nagrody główne – metamorfoza z marką Perfecta i Eweliną Rydzyńską – oraz 200 nagród dodatkowych!

 

Każda kobieta lubi czuć się piękna, a szczególnie wiosną i latem. Postanowiliśmy więc zaprosić Was do zabawy, dzięki której 2 osoby będą mogły profesjonalnie zmienić swój look. Jak? Wraz z marką Perfecta zaprosimy je do metamorfozy ze stylistką Eweliną Rydzyńską!

Ewelina Rydzyńska to stylistka, projektantka mody, modelka i prezenterka telewizyjna. Karierę zaczynała od pracy w modelingu – w wieku 18 lat zdobyła tytuł Miss Warszawy. Obecnie ubiera znane osobistości, aktorki i celebrytki, ale także zwykłe kobiety. Współpracowała m.in. z Edytą Herbuś, Katarzyną Glinką, Marią Niklińską, Nataszą Urbańską czy Edytą Górniak. Stylistka współtworzy także program „Klinika urody” w TVN Style, w którym daje wskazówki, jak dbać o urodę, testuje nowości związane z pielęgnacją urody i opowiada o nowościach.
 
Do metamorfozy zaprosimy 2 osoby, które naszym zdaniem najlepiej wykonają zadanie konkursowe. W ramach nagrody głównej laureaci otrzymują:
 
- prywatną metamorfozę z Eweliną Rydzyńską
- bon na zakupy w CH Ptak w Nadarzynie, 
- zabiegi pielęgnacyjne na twarz i badanie skóry,
- sesję zdjęciową z metamorfozy, która zostanie opublikowana na łamach magazynu Face&Look”.
 
 
Obawiasz się, że nie wygrasz, więc rezygnujesz? Nie poddawaj się, bo mamy aż 200 nagród dodatkowych! Oznacza to, że aż 200 osób otrzyma od nas Box wypełniony kosmetykami Perfecta z linii Perfecta Azjatica lub Perfecta Hydro Magnetic + najnowszy magazyn Face&Look!
 
 
By mieć szansę na wygranie nagrody głównej lub nagrody dodatkowej, musisz się trochę postarać. Oto Twoje zadania:
 
 
Konkurs rusza 23.04.2018 (o godzinie 9:00) i trwa do 30.05.2018 (do godziny 24:00).
 
 

Dodaj komentarz

Komentarze

sisi13

Termin długi. Może nie zapomnę.

JACK

Będziemy przypominać Wink

Malinka23

nic tylko udać się na zakupy Biggrin

kryska.67

No to zaczynamy Smile