Face&Look > MODA > TRENDY > Zachwycający opal w kolekcji Iluzja Jewellery

Zachwycający opal w kolekcji Iluzja Jewellery

Opal przewija się w historii opowiadanej przez markę Iluzja Jewellery od samego początku. Wyjątkowa sympatia marki do tego kamienia ma przyczynę. Opal nie jest minerałem i należy do tej samej grupy co perły, bursztyn czy obsydian. Ma wiele twarzy, a każda z nich hipnotyzuje i zachwyca. 

 

Opal jest kamieniem wyjątkowym nie tylko ze względu na swoją aparycję. Jest to potężny i piękny kamień wspierający rozwój duchowy oraz aktywujący poszczególne określone centra energetyczne w zależności od typu kamienia. Istnieją jednakże właściwości wspólne, które mają wszystkie opale. Biżuteria z opalami potrafi obudzić naszą głęboką wyobraźnię i kreatywność. Pobudza również nieuświadomione moce naszego umysłu, czy też bardziej ducha. Tęczowy kamień potrafi zesłać na nas również ważne i wartościowe sny; aktywuje intuicję i kontakt z naszym wewnętrznym, prawdziwym Ja. Pozwala zbudować i utrzymać życiową równowagę, zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną; wspiera nas podczas ważnych zmian.

Przyciąga też dobrobyt, wygładza nasz los oraz karmę i po prostu przynosi szczęście – z tego słynie najbardziej. W końcu ma w sobie zaklętą tęczę. Potrafi również wspierać procesy uzdrawiające. Biżuteria z opalem szlachetnym zalecana jest osobom, które zmagają się z depresją i melancholią. Jest również dobry na wszelkie schorzenia oczu i głowy. Jest to na pewno biżuteria „intensywna”, ale na pewno nie agresywna, czy prowokacyjna. 

fot. materiały prasowe


Na zakupy zapraszamy do sklepu on-line faceandlook.com

BioDermic, krem do szyi i dekoltu z ekstraktem z pereł. Cena 59 zł/50 ml

 

 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.