Face&Look > URODA > PORADY > Zadbaj o gładkie ciało z depilatorem świetlnym BaByliss

Zadbaj o gładkie ciało z depilatorem świetlnym BaByliss

Maj to idealny moment, aby przygotować się do sezonu krótkich i lekkich sukienek! Z pomocą przychodzi marka BaByliss Paris proponując depilator świetlny BaByliss Homelight Golden Edition G947E z sensorem fototypu skóry, który pomoże w pozbyciu się zbędnych włosków i przyniesie długotrwały efekt.

Wiosna to idealny moment, aby poddać swoją skórę nowej metodzie pozbywania się włosków. Czas, w którym ciało nie jest wystawione na bezpośrednie działanie promieni słonecznych i nie zdążyło jeszcze złapać wakacyjnej opalenizny, sprzyja wypróbowaniu innowacyjnej i bezbolesnej technologii IPL - depilacji  impulsami świetlnymi, które przenikają w głąb skóry i usuwają zbędne owłosienie.
 
Największymi zaletami depilacji świetlnej są szybkość i długotrwała skuteczność. Dlatego, jeżeli już teraz zaczniesz swoją przygodę z BaByliss Homelight Golden Edition G947E nie będziesz musiała stosować innych form depilacji przez cały sezon letni. Bez obaw! Twoja skóra pozostanie idealnie gładka! Pierwsze efekty depilacji widoczne są już po 8 tygodniach, a potwierdzona klinicznie skuteczność utrzymuje się na poziomie nawet do 90% mniej włosków przy regularnym stosowaniu depilatora. 

Depilacja świetlna krok po kroku

Samodzielne usuwanie włosków metodą depilacji świetlnej jest proste, szybkie i naprawdę bezpieczne, jeżeli pamiętasz o kilku podstawowych zasadach. 
1. Miejsca, które zamierzasz depilować, dokładnie umyj, ogól maszynką i osusz. Nie stosuj perfum i kosmetyków. Pamiętaj, że do pozbycia się włosków przed depilacją świetlną nie możesz używać wosku. 
2. Po i pomiędzy sesjami nie stosuj innych metod depilacji (woskowanie, wyrywanie, depilacja w kremie). Golenie natomiast dopuszczalne jest nie wcześniej niż 24 godziny po zabiegu. Nie zaleca się również gorących kąpieli bezpośrednio po sesji, ponieważ skóra może być wtedy wrażliwsza niż zwykle. 
3. Po depilacji IPL koniecznie używaj w tych miejscach kremu z filtrem nie mniejszym niż 50 UV.
4. Nie przeprowadzaj depilacji świetlnej na skórze o naturalnie ciemnej karnacji, opalonej, podrażnionej, czy też posiadającej znamiona, pieprzyki lub tatuaże. 
 
Depilator świetlny BaByliss Homelight Golden Edition G947E to najlepszy wybór zapewniający prostą, skuteczną i bezpieczną depilację w domowych warunkach. Jest on wyposażony w sensor fototypu skóry, czyli czujnik, który automatycznie dopasowuje poziom natężenia intensywności światła do odcienia skóry. Natomiast unikalna, bezpłatna aplikacja Homelight Connected pozwala na pełną personalizację zabiegu. Dzięki niej nie zapomnisz o dacie następnej depilacji i precyzyjnie zaplanujesz cały cykl zabiegów. Wystarczą już 4 sesje, przeprowadzane w 2 tygodniowych odstępach, abyś zauważyła, że włoski stają się słabsze, a ty nie musisz już tak często sięgać po golarkę. Znika również potrzeba tak częstego kontaktu z impulsem świetlnym, dlatego kolejne zabiegi odbywają się w cyklu co 4 tygodnie. 
Przygotuj swoje ciało na wiosnę i ciesz się piękną i gładką skórą przez cały sezon wakacyjny z depilatorem świetlnym BaByliss Homelight Golden Edition G947E.
 
BaByliss Homelight Golden Edition G947E, cena 1299 zł

fot. materiały prasowe

 

Dodaj komentarz

Komentarze

sisi13

Na mnie IPL nie działa czy stosuję w salonie czy w domu. Musiałam wybrać inna metodę.

kryska.67

U mnie pieprzyków wszędzie pełno, a więc ta metoda raczej odpada Sad