Face&Look > ZDROWIE

ZDROWIE

praktyczne porady dla każdego

12
cze
2019
2

Mikropigmentacja medyczna – dla kogo?

Mikropigmentacja medyczna to nie tylko zabieg upiększający, pozwalający tuszować brak włosów, ale przede wszystkim szansa dla osób po operacjach i chorobach na ukrycie defektów skóry. Poprawa wyglądu pomaga z kolei odzyskać lepsze samopoczucie i powrócić do normalnego funkcjonowania.   

11
cze
2019
2

Savoir vivre na siłowni, czyli zasady dla początkujących

Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczyna się przygodę z ćwiczeniami, czy jest się już w nich zaprawionym, warto znać zasady korzystania z siłowni, by uniknąć niekomfortowych sytuacji i onieśmielającego lustrowania wzrokiem ze strony innych współtrenujących.

06
cze
2019
1

Ekspert radzi: Jak wybrać okulary przeciwsłoneczne?

Piękna pogoda zachęca nas do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Relaksując się, nie możemy zapominać o odpowiedniej ochronie przed promieniami słonecznymi. Na ich szkodliwy wpływ narażona jest nie tylko nasza skóra, ale również oczy.

03
cze
2019
2

Włosy wychodzą garściami? Znajdzie się na to rada!

Nieodpowiednia dieta, zaburzenia hormonalne, łysienie, choroby skórne głowy, przyjmowanie niektórych leków czy stres – wszystkie te aspekty mogą być przyczyną nadmiernego wypadania włosów. W jaki sposób chronić jedną z naszych najlepszych wizytówek?  

5

0

0

0

5

0

03
cze
2019

Kevin.Murphy. Znasz kosmetyki? Poznaj ekoopakowania!

KEVIN.MURPHY to marka doskonałych kosmetyków do włosów. Jest to także pierwsza marka kosmetyczna na świecie, która tworzy swoje opakowania w całości z plastiku odzyskanego z oceanu. Niedawno jej twórca przyjechał do Polski.    

29
Maj
2019
1

Chroń oczy przed przemęczeniem!

Zmysł wzroku to najbardziej efektywny ze wszystkich pięciu naszych zmysłów. Za jego pośrednictwem odbieramy niemal 80% informacji z otoczenia. Oko jest niezwykle zapracowanym narządem, ale rzadko o dbamy o jego zdrowie.  

28
Maj
2019
2

Codziennie w dobrej formie!

Co raz więcej mówi się o standardach wytwarzania suplementów diety, a właściwie o tym, co składa się na tabletkę. To ważny temat.

23
Maj
2019
8

Duży biust – zbędny balast dla kręgosłupa?

Czy obfity biust może być obciążeniem dla kręgosłupa? Okazuje się, że wokół tego tematu krąży wiele mitów. A jak jest faktycznie tłumaczy Karolina Bojakowska, fizjoterapeutka z Carolina Medical Center.  

16
Maj
2019
3

Grooming, flaming czy happy slapping – przed czym chronić dziecko?

Współczesne „elektroniczne nianie”, czyli tablety i telefony sprawdzają się, kiedy musimy dokończyć w domu służbowe zadania, zrobić obiad lub kiedy po prostu potrzebujemy chwili odpoczynku. Z tego powodu blisko 70 proc. rodziców udostępnia swoim pociechom urządzenia mobilne, dlatego też liczba...

08
Maj
2019
2

Azjatycki przepis na szczupłą sylwetkę

Kuchnia azjatycka ma wiele zalet. Na sklepowych półkach można znaleźć niemal wszystkie składniki potrzebne do przygotowania tradycyjnych azjatyckich potraw. Warto z nich korzystać.