Face&Look > ZDROWIE

ZDROWIE

praktyczne porady dla każdego

15
lip
2017
7

Argan Oil z certyfikatami czyli złoto Maroka dla wegan

Argan Oil z BIO z certyfikatem ECOCERT i wygodnym aplikatorem to doskonały kosmetyk dla wszystkich, którzy potrzebują odmłodzenia i regeneracji skóy, a jednocześnie polegają przede wszystkim na produktach naturalnych.

10
lip
2017
3

Czy wiesz, co robić, gdy koś tonie? Przeczytaj, zanim wyjedziesz na wakacje!

Akcja ratownicza w przypadku osoby tonącej jest jedną z najtrudniejszych. Podejmując się jej, trzeba mierzyć siły na zamiary i myśleć przede wszystkim o własnym bezpieczeństwie.   

21
cze
2017
5

Już lato! To musisz wiedzieć o opalaniu

Czy powinnyśmy się bać opalania, gdy w koło słyszy się o szybszym starzeniu i nowotworach? Jak zabezpieczyć skórę przed słońcem, by jej nie uszkodzić, a czerpać przyjemność i „nałapać” witaminy D? Obalamy najpopularniejsze mity!

08
cze
2017
4

Ważne dla zdrowia foliany w przyswajalnej wersji

Jeśli wyraz „folian” kojarzy się wam z angielskim słowem określającym liście, to nie przypadek. Słowa mają wspólne korzenie, bowiem łacińskie słowo folium, oznacza liść. To przypomina nam, że zielone rośliny należą do najbogatszych źródeł folianu.

F&L BOX ULTRANAWILŻENIE

89,99 zł 79,99 zł

4.6

45

F&L BOX PIĘKNA CERA

110,00 zł 49,99 zł

4.7

102

4.7

51

23
Maj
2017
7

Które letnie buty najbardziej szkodzą stopom?

Najchętniej całe lato przechodziłabyś na bosaka, mając pod stopami trawę lub piasek? My też! Niestety jednak nie zawsze możemy sobie pozwolić na porzucenie butów w upalne dni, więc chociaż zadbajmy o to, aby były jak najwygodniejsze. Ekspert z FootMedica podpowiada, które wybrać. 

15
Maj
2017
12

Jak często wymieniasz swoją szczoteczkę?

Odpowiednio dobrana i regularnie wymieniana szczoteczka to nie kaprys, ale absolutna podstawa, jeśli szczotkowanie ma przynosić rezultaty, a dziąsła mają być w dobrej kondycji. Dzięki temu krótkiemu instruktażowi zmniejszysz ryzyko infekcji!

09
Maj
2017
7

Chudnij, ale nie słabnij!

Ile to już było diet i „cudownych” środków odchudzających? Tysiące? I tak naprawdę schudli tylko nieliczni. Pozostali albo doświadczyli „efektu jo-jo”, albo jedynie osłabili swój organizm. Ewentualnie nie doświadczyli niczego szczególnego. Jaki z tego wniosek?

19
kwi
2017
11

Wiosenne odchudzanie - jak wspomóc trening i dietę?

Regularnie ćwiczysz, rygorystycznie trzymasz się odpowiedniej diety, ale efekty wciąż nie są wystarczająco zadowalające, bo tu i ówdzie nadal widać parę centymetrów za dużo? Skutecznym uzupełnieniem tradycyjnych form odchudzania oraz dbania o smukłą i jędrną linię są zabiegi medycyny estetycznej...

19
kwi
2017
10

Bezoperacyjne powiększanie piersi - fakty i mity

Zabiegi powiększające piersi cieszą się dużym zainteresowaniem kobiet. Każdego roku prawie pół miliona Polek odwiedza gabinety chirurgów plastycznych. Powiększanie piersi niekoniecznie wiąże się ze skalpelem. Coraz częściej panie decydują się na bezoperacyjny zabieg metodą Aquafilling, osiągając...

17
kwi
2017
16

5 prostych sposobów na pozytywny poranek

Choć astronomiczna wiosna zagościła w pełni, to do sypialni niezbyt często zaglądają promienie słońca. To może być powód, dla którego ciężko jest nam się wybudzić ze snu zimowego. Jak pobudzić ciało i umysł w okresie przesilenia wiosennego? Wystarczy odrobina chęci i szczypta kreatywności, aby już...