Zdrowie i uroda

23
cze
2017
3

Skąd się biorą blizny i jak je leczyć?

Blizny to nie tylko objaw uszkodzenia fizycznego, często mają one także poważny wpływ na nasze samopoczucie psychiczne, są powodem kompleksów i niskiej samooceny, zwłaszcza gdy występują w widocznych miejscach. Nie musimy się jednak z nimi godzić. Bliznom można skutecznie zapobiegać oraz leczyć te...

22
cze
2017
2

Ślady po zabiegach medycyny estetycznej

Pacjenci korzystający z zabiegów medycyny estetycznej decydują się na nie przede wszystkim dla poprawy swojego wyglądu – chcą spełnić swoje marzenia o idealnym ciele, pozbyć się problemu zbędnego owłosienia, usunąć brodawki czy powiększyć piersi. Nie zawsze jednak takie zabiegi kończą się sukcesem...

21
cze
2017
4

Już lato! To musisz wiedzieć o opalaniu

Czy powinnyśmy się bać opalania, gdy w koło słyszy się o szybszym starzeniu i nowotworach? Jak zabezpieczyć skórę przed słońcem, by jej nie uszkodzić, a czerpać przyjemność i „nałapać” witaminy D? Obalamy najpopularniejsze mity!

15
cze
2017
5

Odwiedź niezwykłe targi fitness & wellnes

W dniach 09-10 września 2017 roku w EXPO XXI w Warszawie odbędzie się czwarta edycja FIWE – Międzynarodowych Targów Branży Fitness & Wellness. Są to największe targi branżowe w tej części Europy i najważniejsze wydarzenie sektora fitness & wellness w Polsce.  

4.6

49

F&L BOX ULTRANAWILŻENIE

89,99 zł 79,99 zł

4.6

43

F&L BOX PIĘKNA CERA

110,00 zł 49,99 zł

4.7

100

12
cze
2017
3

Fakty i mity o korekcji powiek plazmą – dowiedz się, czy warto

Zabieg niechirurgicznego usuwania opadających powiek za pomocą plazmy jest coraz bardziej popularny wśród pacjentów gabinetów medycyny estetycznej. Wciąż jednak wiele osób ma wątpliwości, czy procedura ta przynosi oczekiwane rezultaty i czy jest bezpieczna. Jaka jest prawda?

08
cze
2017
4

Ważne dla zdrowia foliany w przyswajalnej wersji

Jeśli wyraz „folian” kojarzy się wam z angielskim słowem określającym liście, to nie przypadek. Słowa mają wspólne korzenie, bowiem łacińskie słowo folium, oznacza liść. To przypomina nam, że zielone rośliny należą do najbogatszych źródeł folianu.

23
Maj
2017
7

Które letnie buty najbardziej szkodzą stopom?

Najchętniej całe lato przechodziłabyś na bosaka, mając pod stopami trawę lub piasek? My też! Niestety jednak nie zawsze możemy sobie pozwolić na porzucenie butów w upalne dni, więc chociaż zadbajmy o to, aby były jak najwygodniejsze. Ekspert z FootMedica podpowiada, które wybrać. 

18
Maj
2017
6

Lifting endodermalny bez skalpela. To już możliwe!

W Polsce zadebiutował lifting endodermalny, który może okazać się przełomem w niechirurgicznym odmładzaniu. Daje napięcie i ujędrnienie wiotkiej skóry twarzy i ciała, odzyskanie owalu, wyszczuplenie podbródka, spłycenie zmarszczek. Zabieg wykonywany jest wewnątrz skóry! Jak to możliwe? 

15
Maj
2017
11

Jak często wymieniasz swoją szczoteczkę?

Odpowiednio dobrana i regularnie wymieniana szczoteczka to nie kaprys, ale absolutna podstawa, jeśli szczotkowanie ma przynosić rezultaty, a dziąsła mają być w dobrej kondycji. Dzięki temu krótkiemu instruktażowi zmniejszysz ryzyko infekcji!

11
Maj
2017
7

Skuteczne sposoby na cerę naczynkową

Walka z cerą naczynkową to prawdziwe wyzwanie, szczególnie dla wrażliwej, delikatnej cery. Rumieńce i pajączki często są maskowane pod warstwą makijażu, jednak to nie jest trwałe rozwiązanie. Takich objawów na twarzy nie należy lekceważyć, ponieważ mogą one prowadzić do trwałych zmian naczyniowych...