Znani ludzie

Wywiad z Solange Knowles

24
kwi
2017
8

Słabi mężczyźni boją się pięknych kobiet. Ci silni nie mają takiego problemu

Bardziej niż uroda liczy się chemia między partnerami – uważa modelka. Jej zdaniem tylko słabi mężczyźni obawiają się atrakcyjnych kobiet, bojąc się ich wysokich wymagań. Przyznaje, że zawsze mogła wybierać wśród mężczyzn, bardziej niż zewnętrzne piękno liczyła się dla niej osobowość.

11
wrz
2015
29

Maja Sablewska – Jesień z charakterem

Maja Sablewska i marka Carinii współpracują już kolejny, trzeci sezon. Zobaczcie najnowszą kolekcję Carinii na Jesień-Zimę 2015/2016 w zmysłowej sesji z Mają w roli głownej!  

06
gru
2014
14

Wywiad z Solange Knowles

Zapraszamy na wywiad z Solange Knowles, która opowiadziała m.in o współpracy z marką PUMA i najnowszej kolekcji.

25
lis
2014
14

Omenaa Mensah o swojej karierze: trzeba być myślącą i piękną kobietą

Omenaa Mensah uważa, że nikt samą urodą nie zbuduje kariery. Prezenterka podkreśla, że oprócz ładnej buzi należy się ciągle uczyć i rozwijać. Prezenterka jest w trakcie studiów doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej.

F&L BOX ULTRANAWILŻENIE

89,99 zł 79,99 zł

4.6

33

4.7

43

F&L BOX PIĘKNA CERA

110,00 zł 49,99 zł

4.7

95

20
lis
2014
15

„Pyszna zmiana, czyli moje życie bez glutenu” premiera książki Agaty Młynarskiej

W poradniku „Pyszna zmiana, czyli moje życie bez glutenu” Agata Młynarska udziela czytelnikom porad dotyczących prawidłowego odżywiania i przestrzega przed produktami, które mają zły wpływ na zdrowie oraz powodują uciążliwe i przewlekłe dolegliwości. Dziennikarka przyznaje, że sama przez wiele lat...

12
lis
2014
20

Dorota Wellman napisała książkę „Ja nie mogę być modelką?!”

Dorota Wellman w książce „Ja nie mogę być modelką?!” chce przekonać Polki, że nawet nie mając figury modelki, można wyglądać elegancko i modnie. By tak było, musimy tylko uwierzyć w siebie i poznać stylizacyjne triki, które pomogą zatuszować niedoskonałości sylwetki. W książce znalazły się także...

30
paź
2014
24

Jak Anna Lewandowska chce zmienić złe nawyki żywieniowe Polaków?

Anna Lewandowska liczy, że zmieni złe nawyki Polaków. W swej debiutanckiej książce: „Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską” namawia do uprawiania sportu i propaguje zdrowe odżywianie.

23
paź
2014
13

Naomi Watts - nową ambasadorką marki L'Oréal Paris

Naomi Watts (46lat) została przedstawiona jako najnowsza ambasadorka L'Oreal Paris. Tym samym dołączyła do prestiżowej listy ponad 60 kobiet z całego świata.

13
paź
2014
11

Jak Miss Polski przygotowuje się do MISS WORLD?

Miss Polski codziennie przygotowuje się do wyjazdu. Uczestniczy w licznych szkoleniach, kompletuje garderobę, a także wzbogaca port folio zdjęciowe. Uczestniczki wezmą udział w pokazie mody. Jedną z nagród komplementarnych w konkursie jest tytuł MISS WORLD FASHION – TOP MODEL dla najlepszej modelki.

02
paź
2014
6

Jak powinna wyglądać modelka na castingu? Sprawdzone triki Sylwii Nowak

Sylwia Nowak, fotomodelka znana z serialu „Miłość na bogato”, radzi modelkom, aby podczas pracy z fotografem przyjmowały ustawienia wcześniej przećwiczone przed lustrem, a jeśli chcą sobie dodać wzrostu, to powinny być fotografowane z dołu.