Znani ludzie

Wywiad z Solange Knowles

13
mar
2019
7

Conrado Moreno w wywiadzie z Natalią Janoszek, gwiazdą Bollywood

Natalia Janoszek – pierwsza Polka, która jest gwiazdą w Bollywood. Nagrodzona indyjską nagrodą filmową dla najlepszej aktorki międzynarodowej za najlepszą główną rolę żeńską. Autorka książki, prezenterka telewizyjna oraz reprezentantka Polski na międzynarodowych konkursach piękności. Gra...

13
mar
2019
11

Romantic Mood. Zjawiskowa Aneta Kręglicka w sesji L‘AF na sezon wiosna- lato 2019

Kolekcja Romantic Mood to nowoczesna klasyka w romantycznym wydaniu. Aneta Kręglicka interpretuje romantyzm na swój sposób, charakterystyczny dla kobiety niezależnej, silnej wewnętrznie, a jednocześnie subtelnej oraz tajemniczej. Jej stroje są lekkie i zwiewne, a jednocześnie podkreślają piękno...

11
mar
2019
21

Kelly Couronne. Nowa marka kosmetyków na polskim rynku

Marka Kelly Couronne powstała ponad rok temu. Jest efektem spełnienia marzeń Kelly Troung, projektantki i businesswoman pochodzącej w Wietnamu, która od 15 lat mieszka i pracuje  w Polsce.  

08
mar
2019
12

Może kupisz suknię gwiazdy? Cel jest szczytny!

Znane i lubiane przez publiczność kobiety polskiego show-biznesu wspierają budowę drugiego w Polsce Domu Ronalda McDonalda, który powstanie przy Szpitalu Pediatrycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.  

08
mar
2019
9

Pięć kobiet, które zmieniły oblicze motoryzacji

Co łączy lusterka wsteczne, oznakowanie pasów ruchu oraz kierunkowskazy? To wykorzystywane w codziennej podróży udogodnienia jazdy samochodem, które zostały wynalezione przez pomysłowe kobiety.

05
mar
2019
14

Wywiad Face&Look: Patricia Kazadi

Aktorka, prezenterka telewizyjna i piosenkarka. Patricia Kazadi w wywiadzie specjalnie dla "Face&Look".

05
mar
2019
15

Niezwykłe psiaki w obiektywach znanej pary fotografów

Przed ich aparatami nawet kundelek ze schroniska jest supermodelem. „Fotopsiaki” w marcu będzie można oglądać na kanale Nat Geo People.

28
lut
2019
12

Małgosia Pietruszka zachwyciła podczas mediolańskiego tygodnia mody

Małgosia Pietruszka z Agencji New Age Models olśniła zgromadzonych na wiosennym tygodniu mody w Mediolanie.

26
lut
2019
12

Top 5. Najsłynniejsze pierścionki zaręczynowe

Pierścionek zaręczynowy zawsze wywołuje niezapomniane emocje. W końcu jego wręczenie wyznacza początek wspólnej drogi i jest deklaracją uczucia w jego najintensywniejszej fazie. By jednak przeszedł do historii, musi mieć w sobie to coś, co sprawia, że jest wart ręki kobiety podziwianej przez cały...

13
lut
2019
10

3 pytania do Aleksandry Woźniak z okazji walentynek

Dzień Świętego Walentego to dla Romance TV wyjątkowo ważne święto. Z tej okazji ambasadorka najbardziej romantycznego kanału w Polsce odpowie na trzy pytania dotyczące pierwszej miłości, walentynek i bycia romantycznym.