Znani ludzie

Wywiad z Solange Knowles

26
wrz
2017
1

Supermodelka Plus Size – zobacz spektakularne metamorfozy!

W trzecim odcinku programu „#Supermodelka Plus Size” finałowa piętnastka została poddana metamorfozom wizerunku. Kulminacyjnym punktem było spotkanie uczestniczek ze stylistami fryzur, pracującymi pod okiem eksperta programu, stylisty marki KEMON, Klaudiusza Iciek „Claudiusa”.   ...

21
wrz
2017
11

Arnold Pro Strongman World Series po raz pierwszy w Polsce!

Dla wielu Arnold Schwarzenegger jest kulturystą wszech czasów, symbolem pasji i determinacji, tytanem o idealnych proporcjach ciała. Nic więc dziwnego, że sygnowane jego nazwiskiem zawody strongmanów uchodzą za najbardziej prestiżowe na świecie.

04
wrz
2017
5

Co u Natalii Szroeder? Jest ambasadorką i nosi „hybrydy”!

Natalia Szroeder uznawana jest za jedną z najzdolniejszych i najbardziej popularnych wokalistek młodego pokolenia. To artystka, która nie boi się wyzwań. Tym razem będziemy mogli zobaczyć ją w roli ambasadorki lakierów hybrydowych marki Nails Company. 

31
sie
2017
1

Co nowego u Margaret? Wydaje i śpiewa po polsku!

„Byle jak” i „Nie chcę” – Margaret zaczyna śpiewać po polsku. Na swojej nowej płycie umieściła dwa utwory właśnie w ojczystym języku. 

F&L BOX ULTRANAWILŻENIE

89,99 zł 79,99 zł

4.7

51

4.7

55

F&L BOX PIĘKNA CERA

110,00 zł 49,99 zł

4.8

103

25
sie
2017
6

Gwiazda hip-hopu Nicki Minaj wkracza do świata beauty

Gwiazda hip-hopu i autorka ciętych rymów, Nicki Minaj, nie tylko króluje na listach przebojów, ale szturmem zdobywa też świat beauty.

21
sie
2017
2

Sesja lookbookowa rozpoczyna współpracę marki Kemon z Lidią Kalitą

Stylistka marki Kemon, Anna Piwnik, jest autorką fryzur do lookbookowej sesji zdjęciowej najnowszej kolekcji jednej z czołowych polskich projektantek mody, Lidii Kality. Specjalnie do niej stworzyła naturalne fryzury, podkreślające zarówno charakter ubrań, jak i piękno włosów. Sesja rozpoczyna...

17
sie
2017
6

Natalia Kukulska w wywiadzie specjalnie dla nas!

Jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. Nagrała 8 solowych albumów, z których każdy osiągnął status złotej lub platynowej płyty. Premiera najnowszej, którą zapowiada singiel „Kobieta”, odbędzie się we wrześniu.   

09
sie
2017
3

Nowe fryzury gwiazd i komentarz eksperta!

Stylistka marki KEMON, Dorota Grzelak, skomentowała nowe fryzury gwiazd. Czy odpowiadają światowym trendom? Czy pasują do typów urody kobiet, które je noszą? Czy uległy zmianie od ostatniego sezonu? Oto komentarz eksperta.  

08
sie
2017
3

Chcecie poznać piękną mistrzynię fitness? Stephanie Davis odwiedzi Polskę!

Stephanie Davis – światowej sławy, piękna mistrzyni Bikini Fitness już 09 września przyleci do Polski na spotkanie z fanami podczas FIWE 2017 – międzynarodowych targów branży fitness i wellness. Z roku na rok organizatorzy przygotowują dla odwiedzających coraz więcej wydarzeń towarzyszących i...

07
sie
2017
4

Te pomadki wybrała Małgorzata Kożuchowska!

Latem skóra powinna być rozświetlona, ale usta koniecznie matowe… i różowe. Róż to jeden z najgorętszych wakacyjnych trendów świata beauty, który w tym sezonie jest obecny na wybiegach u największych projektantów i na ustach Gwiazd. Wakacyjnym hitem Małgosi Kożuchowskiej jest matowa szminka AVON...