Znani ludzie

Wywiad z Solange Knowles

20
cze
2019
1

Zdradzamy, jak wykonać letni makijaż Małgosi Kożuchowskiej

Chcesz poczuć się jak gwiazda? Zdradzamy jak wykonać letni makijaż Małgosi Kożuchowskiej, ambasadorki Avon. Aktorka wybrała kosmetyki Avon Luxe, które mają piękne kolory, cenne składniki i wyróżniają się świetną jakością. Do tego zamknięte są w luksusowych złotych opakowaniach.  

19
cze
2019
1

Robert Kupisz i Marcelina Zawadzka. Kolekcja wiosna 2020

Już wiemy, co będzie się nosić za rok! Nowa kolekcja Reborn na sezon wiosna-lato 2020 miała oficjalną premierę 18 czerwca 2019 r. w formie filmu tanecznego autorstwa Adama Kościelniaka z choreografią Tomasza Prządki oraz sesji wizerunkowej w wykonaniu Marleny Bielińskiej.

10
cze
2019
1

Charytatywny pokaz mody z gwiazdami w roli głównej

Gwiazdy coraz częściej uczestniczą w akcjach, które organizowane są z potrzeby serca. Niedawno osoby znane z ekranu i pierwszych stron gazet zaangażowały się w pomoc dzieciom – podopiecznym Ośrodka Pomocy Społecznej w Grodzisku Mazowieckim. Face&Look objął wydarzenie patronatem...

28
Maj
2019
2

Makijaże gwiazd w Cannes. Możesz je powtórzyć!

Najgorętsze nazwiska, najpiękniejsze kreacje, nieustający błysk fleszy – oczy całego świata skierowane są w stronę czerwonego dywanu w Cannes.

5

0

F&L BOX Be Organic – forever young

163,00 zł 116,00 zł

5

0

5

0

17
Maj
2019
5

Eva Longoria na otwarciu 72. Festiwalu Filmowego w Cannes

72. Festiwal Filmowy w Cannes oficjalnie wystartował! Wraz z rozpoczęciem tego zjawiskowego wydarzenia, marka L'Oréal Paris świętuje równie ważny moment, jakim jest 22. rocznica współpracy z Festiwalem.

13
Maj
2019
5

Barbie w kreacji od Macieja Zienia

Barbie, ponadczasowa i najbardziej znana na świecie lalka, ikona popkultury i jedna z najpopularniejszych fashionistek, po raz pierwszy wystąpiła w kreacji od polskiego projektanta. Wieczorową suknię, inspirowaną najnowszą kolekcją „Mojo”, przygotował dla niej Maciej Zień.  

10
Maj
2019
4

Joanna Krupa twarzą nowej marki premium!

Scappa to wyjątkowa, ekskluzywna marka, której korzenie wywodzą się z włoskiej kolebki designu. Piękne, modne i ponadczasowe oprawy okularów powstają przy udziale wybitnych projektantów z Włoch i Polski. Swoim wizerunkiem markę wspiera Joanna Krupa, współczesna ikona kobiecej elegancji.

08
Maj
2019
2

Liga Ambasadorów Face&Look. Wywiad z Conrado Moreno

Na spotkaniu inaugurującym Ligę Ambasadorów zgromadzili się przedstawiciele firm kosmetycznych, mediów, a także gwiazdy. Chcecie obejrzeć wywiady ze znanymi osobami? Na początek wywiad z naczelnym magazynu „Face&Look” Conrado Moreno.

07
Maj
2019
3

Jazz Art Fashion Festival – piąta edycja w Centrum Praskim Koneser w Warszawie

Joanna Hawrot, Paprocki&Brzozowski, La Metamorphose, premierowy koncert przebojów Kory i MAANAM w wykonaniu czołowych artystów, targi najlepszego polskiego designu… Przygotujcie się na prawdziwą rewolucję!  

26
kwi
2019
3

Znacie Klaudię Szafrańską? Jest teraz twarzą kampanii Renee

Klaudia Szafrańska to wokalistka młodego pokolenia, która teraz została twarzą kampanii Renee. W kampanii kolekcji Nostalgy marka Renee zobrazowała niezwykłą osobowość bohaterki oraz opowiedziała o jej pasji, jaką jest muzyka.