Znani ludzie

Wywiad z Solange Knowles

05
sty
2018
5

Klasyka na nowo, czyli Legendary Six by Margaret

Za wyborem najmodniejszych barw kolekcji Legendary Six by Margaret marki Semilac stoi wyjątkowa artystka, czyli Margaret.  

03
sty
2018
1

Projekt egoistka. Z Dagmarą Skalską rozmawia Conrado Moreno

Dagmara Skalska, blogerka, malarka, autorka projektu „Projekt egoistka” i poradników dla kobiet. Z panią Dagmarą rozmawiał Conrado Moreno.

11
gru
2017
2

Świat mody zwariował... na punkcie skarpet! Robert Kupisz projektuje dla Gatty

6 grudnia odbył się pokaz najnowszej kolekcji Roberta Kupisza Crown na sezon zima 2018/19. Inspiracją do stworzenia kolekcji były dzieje sławnych rodów królewskich, ich walki o władzę i bitew, które toczyły. Stylizacje pokazu po raz kolejny uzupełniły specjalnie wykonane przez markę Gatta skarpety...

08
gru
2017
4

Gwiazdy przybyły na Metalove spotkanie

5 grudnia 2017 roku w eleganckiej, pełnej złotych akcentów Restauracji Fat Buddha w Warszawie marka Golden Rose zaprezentowała makijaż, w którym prym wiodą połyskliwe, metaliczne akcenty. Na evencie, oprócz przedstawicieli mediów, nie zabrakło pięknych celebrytek.

16
lis
2017
1

Szczęśliwa siódma kolekcja Anna Yurek Design

Anna Yurek to polska projektantka mieszkająca na stałe we Frankfurcie nad Menem. Tworzy kolekcje limitowane, składające się z kilku modułów, kobiece i bardzo sensualne, dedykowane kobietom dbającym o detale stroju. Jest zwolennikiem Slow Fashion oraz recyclingu, tym bardziej w modzie.  

14
lis
2017
3

Czy wiecie, co robią gwiazdy w hotelach? My już tak!

Pod jakimi pseudonimami meldują się w hotelach gwiazdy? Kto potrzebuje specjalnego pokoju do zabiegów kosmetycznych? Dla jakiej piosenkarki pracownik hotelowy jechał 400 km po pizzę? Znane gwiazdy show biznesu mają swoje zachcianki, szczególnie jeśli chodzi o wyposażenie oraz zaopatrzenie...

08
lis
2017
2

Patricia Kazadi została Atomówką!

Świat trzech supersióstr Bajki, Bójki i Brawurki wywraca się do góry nogami. Na horyzoncie pojawia się czwarta Atomówka – Bombka – której głosu użyczy Patricia Kazadi.   

02
lis
2017
1

Nowa kolekcja Erdem x H&M już na ciebie czeka!

30 października miała miejsce premiera kolekcji ERDEM x H&M. Wydarzenie odbyło się w Pałacu Szaniawskich w Warszawie.

18
paź
2017
1

Wielka gala, znane twarze. Pokaz kolekcji Barbary Piekut

Wielkie nazwiska, dobrze znane twarze, ciekawy program artystyczny, typowo krakowskie przysmaki. 12 października odbył się w Krakowie pokaz kolekcji Barbary Piekut w ramach Mercure Fashion Night, do którego fryzury stworzyli styliści marki Kemon, pod okiem Klaudiusza Iciek „Claudiusa”....

16
paź
2017
1

Najnowsze kolekcje włoskich marek na Gali Charity Fashion Show

Pokazy mody włoskich marek, szlachetny cel oraz niezwykli Goście i ponad 170 tys tysięcy złotych zebranych podczas aukcji na rzecz Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” – tak można podsumować Ósmą Galę Charity Fashion Show.