Znani ludzie

Wywiad z Solange Knowles

16
lis
2017
1

Szczęśliwa siódma kolekcja Anna Yurek Design

Anna Yurek to polska projektantka mieszkająca na stałe we Frankfurcie nad Menem. Tworzy kolekcje limitowane, składające się z kilku modułów, kobiece i bardzo sensualne, dedykowane kobietom dbającym o detale stroju. Jest zwolennikiem Slow Fashion oraz recyclingu, tym bardziej w modzie.  

14
lis
2017
3

Czy wiecie, co robią gwiazdy w hotelach? My już tak!

Pod jakimi pseudonimami meldują się w hotelach gwiazdy? Kto potrzebuje specjalnego pokoju do zabiegów kosmetycznych? Dla jakiej piosenkarki pracownik hotelowy jechał 400 km po pizzę? Znane gwiazdy show biznesu mają swoje zachcianki, szczególnie jeśli chodzi o wyposażenie oraz zaopatrzenie...

08
lis
2017
2

Patricia Kazadi została Atomówką!

Świat trzech supersióstr Bajki, Bójki i Brawurki wywraca się do góry nogami. Na horyzoncie pojawia się czwarta Atomówka – Bombka – której głosu użyczy Patricia Kazadi.   

02
lis
2017
1

Nowa kolekcja Erdem x H&M już na ciebie czeka!

30 października miała miejsce premiera kolekcji ERDEM x H&M. Wydarzenie odbyło się w Pałacu Szaniawskich w Warszawie.

F&L BOX PIĘKNA CERA

110,00 zł 49,99 zł

4.8

106

4.7

56

F&L BOX ULTRANAWILŻENIE

89,99 zł 79,99 zł

4.6

53

18
paź
2017
1

Wielka gala, znane twarze. Pokaz kolekcji Barbary Piekut

Wielkie nazwiska, dobrze znane twarze, ciekawy program artystyczny, typowo krakowskie przysmaki. 12 października odbył się w Krakowie pokaz kolekcji Barbary Piekut w ramach Mercure Fashion Night, do którego fryzury stworzyli styliści marki Kemon, pod okiem Klaudiusza Iciek „Claudiusa”....

16
paź
2017
1

Najnowsze kolekcje włoskich marek na Gali Charity Fashion Show

Pokazy mody włoskich marek, szlachetny cel oraz niezwykli Goście i ponad 170 tys tysięcy złotych zebranych podczas aukcji na rzecz Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” – tak można podsumować Ósmą Galę Charity Fashion Show.  

10
paź
2017
2

Michel Moran zdradza tajniki czterech kuchni świata!

Jak Włochy – to makaron, jak sery – to tylko francuskie, w Grecji próbujemy oliwek, a w Hiszpanii chorizo. To typowe produkty, które kojarzą nam się z tymi krajami. Bogactwo smaków jest jednak o wiele większe. Michel Moran wyjaśnia, czego warto spróbować i jak to wybrać.  

10
paź
2017
2

Siostry Bukowskie: Pięć sposobów na schudnięcie, gdy brak ci czasu na sport

Wprowadzenie kilku małych zmian w codziennych nawykach może pomóc schudnąć. Jeśli nie masz czasu na sport lub należysz do grona tych osób, które go zwyczajnie w świecie nie lubią, to sprawdź kilka naszych trików!  

06
paź
2017
3

Punkowe fryzury stylistów Kemon w pokazie Lidii Kality

3 października odbył się pokaz najnowszej kolekcji Lidii Kality, na sezon jesień-zima 2017/18. Projektantka przedstawiła kolekcję, w której stawia na sentyment do kultury punk lat 70. i 80. Na wybiegu pojawiły inspirowane nią stylizacje, ale też fryzury przygotowane przez stylistów marki Kemon...