Face&Look > URODA > PIELĘGNACJA > ZDROWIE > NOWOŚCI KOSMETYCZNE > Zrobiło się chłodniej? Pomyśl o antyperspirancie do stóp!

Zrobiło się chłodniej? Pomyśl o antyperspirancie do stóp!

Antyperspirant do stóp to kosmetyk, który – w przeciwieństiwe do pozostałych antyperspirantów – będzie najbardziej potrzebny jesienią, zimą i wczesną wiosną. Wszystko dlatego, że wtedy nosimy zakryte obuwie, często wykonane z tworzyw, które nie przepuszczają powietrza.

Aktywny spray blokujący nadmierne pocenie stóp oraz neutralizujący nieprzyjemny zapach. Dzięki delikatnej i lekkiej formule daje uczucie komfortu. Spray zawiera działający przeciwbakteryjnie ekstrakt z szałwii oraz regenerujący i tonizujący ekstrakt z nagietka. Właściwości antyseptyczne i doskonałe odświeżenie zapewnia ekstrakt z mięty. Subtelne uczucie chłodzenia zwiększa komfort stosowania preparatu. Zawarta w formule chlorheksydyna wykazuje działanie bakteriobójcze, bakteriostatyczne i antywirusowe. Antyperspirant zmniejsza nadmierną potliwość stóp, odświeża i przywraca  uczucie komfortu oraz wspomaga profilaktykę przeciwgrzybiczą.
 
Sposób użycia: Z odległości około 10-15 cm równomiernie rozpylić na suchych, czystych stopach, zwracając szczególną uwagę na podeszwę stopy oraz obszar między palcami.
 
Cena 15 zł/150 ml

fot. materiały prasowe

 

Dodaj komentarz

Komentarze

Anna Holmes (niezweryfikowany)

Super sprawa, pomaga mi przetrwać sezon lato/jesień, kiedy stopy nagle bardziej się pocą ze zmiana obuwia

marcia91 (niezweryfikowany)

fajny dezodorant, który zmniejsza potliwość stóp, odświeża oraz działa przeciwgrzybicznie

sisi13

Z takimi kosmetykami nie rozstaje się cały rok.