Face&Look > MODA > PORADY > TRENDY > Życzenia z okazji rocznicy w papierowej formie – czy warto?

Życzenia z okazji rocznicy w papierowej formie – czy warto?

Rocznica ślubu jest idealną okazją do okazania ciepłych uczuć i życzliwości naszym przyjaciołom. Wysłanie kartki będzie dobrym pomysłem, nawet wtedy, gdy zamierzamy osobiście uczestniczyć w zaplanowanych uroczystościach. Po kilku latach ten drobiazg stanie się na pewno ważną pamiątką. Dlaczego warto zdecydować się na złożenie życzeń przy pomocy tradycyjnej kartki?

 

Siła spersonalizowanych kartek z życzeniami

Rynek stwarza obecnie bardzo duże możliwości wyboru tego typu towarów. Dużym powodzeniem cieszą się spersonalizowane kartki z życzeniami. Przełamują one sztampę, są niestandardowe – przekaz jest zawsze dopasowany do konkretnej sytuacji i wybranej osoby, a do tego dochodzi duża dawka poczucia humoru. Rozbudowaną ofertę spersonalizowanych kartek z życzeniami na różne okazje można znaleźć pod adresem: https://www.twojakartka.pl/rocznice/

Przewaga tradycyjnej formuły kartek

Dlaczego warto zdecydować się na tradycyjną, papierową kartkę z życzeniami na rocznicę ślubu? Taka kartka będzie czymś zdecydowanie bardziej  eleganckim a nawet wytwornym, niż SMS czy e-mail. Warto wiedzieć, że decydując się na zakup spersonalizowanej kartki w tradycyjnej wersji – mamy na przykład możliwość wyboru gramatury papieru (czyli jego grubości). Co jeszcze jest istotne? Kartka dużo mocniej działa na zmysły! Pachnie, szeleści, mieni się w świetle. Papierowa wersja kartki będzie też optymalnym wyjściem, jeżeli wysyłamy nasze życzenia komuś, kto nie nadąża za rewolucją cyfrową.

Gdy chcemy o sobie przypomnieć…

Kartka na rocznicę ślubu będzie nie tylko eleganckim gestem i okazaniem swoich ciepłych uczuć przyjacielowi, może także służyć odnowieniu relacji, która mogła nieco odejść w zapomnienie. Zwłaszcza we wszystkich tych sytuacjach, gdy uczestniczyliśmy w ślubie i weselu jako goście. Kartka dla dawnego przyjaciela z takiej okazji będzie delikatnym sposobem na przypomnienie o sobie i o tym, że zależy nam na kontakcie z daną osobą.

Wysłanie kartki z życzeniami w papierowej wersji może też być dobre z tego względu, że adres stacjonarny dużo trudniej zmienić niż e-mail lub numer telefonu. Jeżeli więc szukamy sposobu na odnowienie jakiejś znajomości, a bardziej nowoczesne drogi kontaktu nie wchodzą w grę – wyślijmy tradycyjną kartkę z życzeniami na stacjonarny adres naszego przyjaciela.

Pozostałe zalety tradycyjnych kartek z życzeniami

Decydując się na skorzystanie z usług profesjonalnego serwisu, oferującego spersonalizowane kartki z życzeniami, będziemy mieć gwarancję, że otrzymamy starannie wykończone i ułożone, pięknie wydrukowane, ciepłe słowa dla naszego przyjaciela. Wybierając określony wariant kartki możemy też  mieć wpływ na format oraz gatunek papieru. Nasze życzenia trafią do gustownej koperty, dobranej odpowiednio do stylu samej kartki.

Składanie życzeń nie dla wszystkich jest łatwe, zwłaszcza w cztery oczy. Jeżeli więc jesteśmy odrobinę nieśmiali, i bezpieczniej czujemy się w sytuacji, gdy możemy wypowiedzieć się na piśmie – również wtedy wyślijmy nasze życzenia w tradycyjnej formie.

Trudna decyzja...

Decyzja o tym, czy wybieramy kartkę w wersji papierowej, czy też wysyłamy e-mail z życzeniami, może odrobinę przypominać dylemat, przed jakim stoją dzisiejsi miłośnicy książek: wersja analogowa czy też e-book? Po stronie wariantu tradycyjnego stoją niewątpliwie dużo większe możliwości, jeżeli chodzi o wrażenia estetyczne – podobnie jest z papierowymi kartkami, zawierającymi życzenia. Dodatkowo, warto też zwrócić uwagę na fakt, że do obcowania z przekazem drukowanym nie potrzebujemy prądu w gniazdku, bez czego ani rusz w przypadku wersji elektronicznych. E-mail można naturalnie wydrukować, jednak większość z nas nie ma takiego nawyku.

Rocznica ślubu to zawsze miły moment w życiu małżeństwa. Wysyłając tego dnia przyjaciołom kartkę z życzeniami, zachowujemy się życzliwie i elegancko. Warto dbać o takie detale, gdyż jest to zawsze oznaką dobrego wychowania oraz serdecznych uczuć.  

Artykuł sponsorowany 


 

Wybierasz się na przyjęcie? Niech akcesoria ułatwią ci zrobienie makijażu. Taki pędzel może być też upominkiem  znajdziesz go w sklepie faceandlook.com

 

Pędzel bambusowy kabuki marki Nunu Beauty, idealny do podkładów mineralnych, pudru oraz wykończenia makijażu. Cena 89 zł

Dodaj komentarz

Komentarze

sss23

Moim zdaniem jeśli nie mamy dużych funduszy na podarowanie prezentu, jest to bardzo dobra opcja. Polecam jednak nie kupować pierwszej lepszej karki z brzegu ale postarać się o kartkę personalizowną, tak aby osoba obdarowana widziała, ze staraliśmy się sprezentować jej coś oryginalnego. Zerknijcie sobie na tę stronęhttps://www.twojakartka.pl Na stronie jest możliwość zamówienia kartek na wiele róznych okazji, ze zdjęciem osoby obdarowanej Taką pamiątkę można sobie potem zachować na dłużej.Dodatkowo oczywiscie polecam sprezentowanie bukietu kwiatów.