Face&Look > URODA > PIELĘGNACJA > NOWOŚCI KOSMETYCZNE > Aktywna baza i serum Christian Laurent Supreme Growth. – luksusowe serum do rzęs

Aktywna baza i serum Christian Laurent Supreme Growth. – luksusowe serum do rzęs

Każda kobieta marzy o gęstych, zdrowych i długich rzęsach. Nie każda natomiast chce sięgać po pomoc kosmetyczki i sztuczne rzęsy, które czasami wyglądają teatralnie i nie pasują do każdego typu urody. Postawmy więc na naturalność!

Na mocnych i zdrowych rzęsach mascara daje spektakularny efekt. Aby rzęsy były naturalnie piękne Christian Laurent opracował nowe, luksusowe serum do rzęs – Supreme Growth Lash Serum. Luksusowy kosmetyk Supreme Growth Lash Serum poprawia kondycję rzęs, wyraźnie je pogrubia, wydłuża, odżywia, wzmacnia i przedłuża trwałość tuszu. Bogata receptura zawiera  wyselekcjonowane, ultraskuteczne składniki: Widelash TM, biotyna, kwas hialuronowy, proteiny, woski, witaminę E, D-Panthenol.

Widelash TM to bardzo skuteczny składnik, który wspomaga naturalny wzrost rzęs sprawiając, że są długie i gęste. Biotyna, czyli witamina H, zawiera cząsteczki siarki potrzebne do budowy keratyny - naturalnego budulca włosów. Regularne stosowanie nadaje spojrzeniu efekt naturalnego zwielokrotnienia ilości rzęs, jak po zabiegu zagęszczania i przedłużania w salonie kosmetycznym. Serum można stosować na noc – jako odzywkę do rzęs. Można je również stosować w charakterze bazy pod tusz, nanosząc je na oczyszczone i suche rzęsy przed wykonaniem makijażu.

Cena 29,99 zł/10 ml

fot. materiały prasowe


 

Podobne kosmetyki znajdziesz w sklepie faceandlook.com

Dodaj komentarz

Komentarze

JULA7

Ciekawe jak efekty bo cena i pojemnośc jest zachęcająca...

hklea (niezweryfikowany)

To jest Eveline pod inną nazwą. Ceny wyższe, a jakość taka sama - czyli bardzo słaba. Widać firma cienko przędzie, myśli, że jak się przepakuje w inne słoiczki to głupi ludzie kupią...