Alicia Keys z koncertem w Polsce

Alicia Keys ma nieprawdopodobny głos, gra i sama pisze teksty. Zagrała też kilka niewielkich ról filmowych. W czerwcu przyjeżdża na koncert do Polski. Można już kupować bilety!

Naprawdę nazywa się Alicia Cook, urodziła się w 1981 roku w Nowym Jorku. W 2001 roku zakochaliśmy się w niej, kiedy wydała swoją pierwszą płytę Songs in A Minor. Od tej pory wydała cztery kolejne, ale żadna jak do tej pory nie powtórzyła debiutanckiego sukcesu - pierwsza płyta sprzedała się
w dwunastomilionowym nakładzie. Alicia Keys śpierwa, gra, pisze teksty, zagrała też kilka niewielkich ról. Mogliśmy ją zobaczyć m.in. w Niani w Nowym Jorku i serialu Czarodziejki. Była też dziewczyną Bonda
- no, może niezupełnie. Nie zagrała co prawda u boku agenta 007, ale za to zaśpiewała jedną
z najlepszych bondowskich piosnek - Another Way to Day z Jackiem Whitem - towarzyszącą drugiemu filmowi z Danielem Craigiem, Quantum of Solace.

Piosenkarka ma męża i dwuletniego synka. Jest utalentowaną i wyjątkowo piękną kobietą. W 2011 roku wystąpiła jako gwiazda we włoskiej edycji Vouge'a. Podobają Wam się jej zdjęcia?

Do Polski przyjeżdża po raz drugi, jej pierwszy koncert odbył się na warszawskim Torwarze w 2008 roku. 30 czerwca 2013 roku wystąpi na Stadionie Miejskimw Poznaniu. To jedyny jej koncert w Polsce, część międzynarodowej trasy promującej jej najnowszą płytę Girl in Fire.

Niedawno ruszyła sprzedaż biletów. Nie są tanie, ale nie mamy wątpliwości, że wielu fanów zdecyduje się na wyprawę do Poznania.

 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

KAHA

Uwielbiam Alicie Keys.:) Poza jej wielkim talentem muzycznym to piękna kobieta. Poza tym, bardzo cenie w niej to, że jest skromna i naturalna.

magggg

ja też ją uwielbiam, świetny głos Wink chętnie bym się wybrała szkoda że prawie na drugim końcu Polski Sad

wioleta2211

aaa super wiadomość chętnie się wybiorę na jej koncert;)

Masza

Szalenie fotograficzna.Piękna kobieta o boskim głosie.

francesca

Piękna, utalentowana, cudowna. Ah..

joanna m

Ah... boski głos Smile mnie zachwyca !

NataliaI

a biletow sie nie da wygrac? Smile

gamzurek5

Natalial świetny pomysł Smile

zurii

Oj, lubię ją!

klaudia24

ma fajne pisoenki Smile

weronkaa84

A dla mnie za daleko Sad

OLIWIA25

pewnie było czadowo Smile

Dorota Niewiadomska

Przemagiczny głos....;) 

produkty partnerów