Amarantusowa pielęgnacja włosów

Amarantusowa pielęgnacja włosów

Stworzona przez specjalistów marki Herbs linia dedykowana włosom suchym i normalnym powstała w oparciu o piękny amarantus. Pozyskiwany z niego olej amarantusowy jest cennym źródłem lipidów i minerałów niezbędnych dla naszych włosów. Dzięki temu doskonale chroni, wzmacnia i odbudowuje wewnętrzną strukturę włosa, a przez to zapobiega ich puszeniu i odkształcaniu fryzury pod wpływem wilgoci.

W linii znajdziemy:

Multiszampon do włosów normalnych i suchych z formułą wzmacniającą, która przywraca im elastyczność i gładkość. Wszystko dzięki zastosowaniu multifunkcyjnego, naturalnego oleju amarantusowego, przywracających elastyczność i gładkość fitoemolientów, kompleksowo wzmacniających strukturę włosa minerałów oraz zamykającego łuski włosów i ułatwiającego ich rozczesywanie kompleksu kationowego.

Keratynowa maska do włosów normalnych i suchych dzięki starannie dobranemu składowi wzmacnia i zabezpiecza włosy, dzięki czemu stają się sprężyste, mniej podatne na puszenie i łatwiejsze do stylizacji. Zawarty w niej multifunkcyjny  naturalny olej amarantusowy, przywracająca integralność włókien włosa keratyna, zamykający łuski włosów i ułatwiający ich rozczesywanie kompleks kationowy, nadające jedwabistą gładkość i połysk kwasy owocowe oraz restrukturyzujące i odbudowujące ceramidy to niezawodny sposób na piękne włosy.

Multiszampon olej amarantusowy cena 16,99 zł/ 400 ml

Keratynowa maska olej amarantusowy cena 19,99 zł/250 ml


fot. materiały prasowe

Wybór kosmetyków do pielęgnacji włosów znajdziesz w sklepie faceandlook.com

Udostępnij:
0