Face&Look > URODA > PIELĘGNACJA > NOWOŚCI KOSMETYCZNE > Arbonne Re9 Advanced przeciw oznakom starzenia

Arbonne Re9 Advanced przeciw oznakom starzenia

Kolekcja RE9 Advanced powstała w celu zaspokojenia szczególnych potrzeb starzejącej się skóry.. Stosowana systematycznie pomaga poprawić wygląd skóry pod względem jędrności, elastyczności i napięcia, zmniejszając widoczność drobnych oraz głębszych zmarszczek. Produkty RE9 Advanced wspomagają nawilżenie dojrzałej skóry i sprawiają, że wydaje się odżywiona i młodzieńcza. 

Formuły tych produktów powstają dzięki innowacyjnej technologii wykorzystującej roślinne Komórki Macierzyste Pomarańczy Uzyskane w Zrównoważonym Procesie, które sprawiają, że skóra wygląda na gładszą i pełną blasku. Produkty z kolekcji RE9 Advanced  zawierają również m.in. wyciąg z alg, peptydy oraz inne składniki pochodzenia roślinnego. 
Roślinne Komórki Macierzyste Pomarańczy Uzsykane w Zrównoważonym Procesie pomagają poprawić wygląd skóry pod względem blasku, elastyczności, jędrności i ogólnej kondycji, jednocześnie przyczyniając się do zmniejszenia widoczności zmarszczek poprzez odżywianie skóry. Pozyskane ze źródeł roślinnych emulgatory, środki powierzchniowo czynne i składniki o właściwościach nawilżających wspomagają delikatną barierę skóry poprzez zwiększanie nawilżenia. 
 
 
RE9 ADVANCED SERUM INTENSYWNIE REGENERUJĄCE
Formuła Serum intensywnie regenerującego RE9 Advanced zawiera m.in. przeciwutleniacze, składniki roślinne oraz peptydy, które wspólnie tworzą formułę wspomagającą ochronę powierzchni skóry przed przyszłymi oznakami starzenia i pomagają nadać skórze młodzieńczy i pełen blasku wygląd. Skoncentrowana formuła pomaga zmniejszyć widoczność drobnych i głębszych zmarszczek, poprawiając wygląd skóry pod względem jędrności.  
Regularne stosowanie  Serum intensywnie regenerującego RE9 Advanced wraz z urządzeniem Genius Ultra, w ramach codziennej pielęgnacji skóry, pomaga nadać skórze pełen blasku, jednolity, gładki i jędrny wygląd, a jednocześnie przyczynia się do znacznego zmniejszenia widoczności drobnych i głębszych zmarszczek.
 
Serum intensywnie regenerujące RE9 Advanced® to produkt wegański, bezglutenowy, odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, który zawiera m.in.: 
• Komórki Macierzyste Pomarańczy Uzyskane w Zrównoważonym Procesie sprawiają, że skóra wygląda na odnowioną, gładszą, młodszą i pełną blasku. Dzięki odpowiedniemu odżywieniu skóry zmniejsza się widoczność zmarszczek; 
• Stabilizowana witamina C zwiększa i utrzymuje nawilżenie, wspomagając kolagen. Poprawia blask i ogólny wygląd skóry oraz przyczynia się do zmniejszenia drobnych zmarszczek. 
• Wyciąg z brunatnic pomaga zmniejszyć widoczność drobnych i głębszych zmarszczek, wspomagając kolagen w zewnętrznej warstwie skóry; 
• Ceramid z rokitnika, to zastrzeżony kompleks, który wspomaga barierę nawilżającą skóry; składa się z olejku z rokitnika i oliwy z oliwek, które są bogate w kwasy tłuszczowe omega; 
• Peptydy wspomagają kolagen poprzez nawilżenie skóry. Nadają skórze gładki wygląd, zmniejszają widoczność drobnych i głębszych zmarszczek oraz przyczyniają się do poprawy jej kolorytu i jędrności; 
• Witamina B3 (niacynamid) pomaga rozjaśnić wygląd skóry oraz wspomaga barierę nawilżającą skóry; 
• Wyciąg z pąków buka dzięki właściwościom nawilżającym nadaje powierzchni skóry gładki wygląd; 
• Wyciąg z lawendy francuskiej pomaga nawilżać skórę, przyczyniając się do zmniejszenia widoczności zmarszczek. 
 
Cena 247 zł/30 ml

fot. Arbonne

 
 

Dodaj komentarz

Komentarze

sisi13

Aaaa... smarowałabym się Biggrin

Iwo

Ale cena bagatela