Face&Look > MODA > LOOKI > TRENDY > Autorska kolekcja Kendall + Kylie w salonach Forever 21

Autorska kolekcja Kendall + Kylie w salonach Forever 21

Już od 12 kwietnia br. ekskluzywna kolekcja Kendall + Kylie będzie dostępna w wybranych salonach Forever 21, w dziewięciu europejskich krajach!

 
Moda sprawia, że codzienność staje się wyjątkowa – tak samo wyjątkowa jest marka Forever 21, dostępna w 57 różnych krajach na całym świecie! Marka rodem z L.A reprezentuje współczesny, młodzieżowy, świeży styl i oferuje najmodniejsze wzory.
Forever 21 chcąc wzbudzić kolejną falę entuzjazmu wśród fanów marki, wprowadza gorącą kolekcję do swoich salonów w wybranych krajach europejskich. Profile Kendall i Kylie śledzi na świecie miliony fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kolekcja firmowana przez sławne siostry daje wszystkim followersom możliwość nawiązania jeszcze bliższej relacji z ich charakterystycznym stylem. Styl Kendal to klasyczne kobiece fasony, natomiast styl Kylie to eklektyczna oryginalność połączona z miejskim luzem.
Wszyscy Klienci, którzy 12 kwietnia odwiedzą wybrany sklep Forever 21, będą mogli przekonać się, że Kendall + Kylie to wybór spośród wielu modnych wzorów i klasycznych fasonów. Wyjątkowa kolekcja i liczne warianty pozwalają na jak najlepsze dostosowanie ubioru do indywidualnego stylu i potrzeb. Kolekcja reprezentuje bardzo współczesny i świeży styl, a także klasyczną elegancję. Do wyboru jest przede wszystkim linia basic, której fasony pasują niemal do każdego typu sylwetki, a także modele w bardziej sportowym i imprezowym wydaniu. Kolekcja Kendall + Kylie to także sukienki w stylu bodycon, biustonosze sportowe oraz kurtki bomberki. To tylko niektóre z wygodnych, a jednocześnie wyjątkowych ubrań, które można znaleźć w salonach Forever 21 i które pozwolą poczuć się modnie i autentycznie!
Zakres cenowy produktów wynosi 39,90-249,90 zł.
 
 
 
Ekskluzywna kolekcja Kendall + Kylie dla Forever 21 trafi do sklepów już 12 kwietnia o godz. 10:00.

fot. materiały prasowe

więcej informacji: newsroom.forever21.com
 

O Forever 21

Forever 21, Inc. z siedzibą w Los Angeles w stanie Kalifornia to detaliczny sprzedawca odzieży i dodatków dla kobiet i mężczyzn. Słynie z oferowania konsumentom najgorętszych, najnowszych trendów modowych w przystępnej cenie. Model sprzedaży opiera się na podtrzymywaniu zainteresowania poprzez codzienne dostawy nowych produktów. Założona w 1984r. Forever 21 prowadzi ponad 815 sklepów detalicznych w 57 krajach na całym świecie.

Dodaj komentarz

Komentarze

sisi13

Ekskluzywność bije po oczach.