BC Sun Protect Schwarzkopf Professional

BC Sun Protect Schwarzkopf Professional

Przygotowanie do lata rozpoczynamy już wczesną wiosną. Zaczynamy dbać o ciało, aby na plaży zachwycać figurą. Uzupełniamy garderobę o lekkie sukienki i koszulki, kupujemy  kostium kąpielowy zgodny z najnowszymi trendami. Gdy już wszystko jest gotowe, pakujemy  walizkę i ruszamy na wakacje! Jednak aby wrócić z wymarzonego wypoczynku w pełni zadowoloną należy pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji włosów. Zapewnią ją najnowsze produkty do pielęgnacji włosów latem BC Sun Protect od Schwarzkopf Professional.   

 

Linia BC Sun Protect została stworzony po to, aby w czasie lata zapewnić włosom odpowiednią pielęgnację i ochronę. Działanie wszystkich produktów z linii BC Sun Protect oparte jest na formule z:

 

  • filtrami UVA/UVB, które chronią włosy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych oraz zapobiegają blaknięciu koloru włosów,
  • olejkiem Monoi, który nie tylko chroni i nawilża, ale również pielęgnuje strukturę włosów,
    • witaminą E, która dzięki swoim antyoksydacyjnym właściwościom chroni włosy przed wpływem wolnych rodników,
  • technologią Amino Cell Rebuild, która odbudowuje od wewnątrz zniszczoną strukturę włosów oraz chroni je przed szkodliwym działaniem słońca.

 

Takie połączenie składników sprawia, że nawet w czasie lata włosy będą zachwycać zdrowym wyglądem, blaskiem i sprężystością.

 

Linia do pielęgnacji włosów latem BC Sun Protect zapewnia włosom trzystopniową ochronę i pielęgnację – przed, podczas i po kąpieli słonecznej. W efekcie przez całe lato włosy zachwycają połyskiem, sprężystością i witalnością.

 

Stopień 1: ODNOWA

Szampon BC Sun Protect, Schwarzkopf Professional

Kremowa formuła szamponu nie tylko delikatnie oczyszcza włosy ze wszystkich osadów takich jak sól, piasek, czy chlor, ale również nawilża i zapewnia efekt odświeżenia włosów oraz skóry głowy. Przeznaczony do codziennej pielęgnacji włosów oraz zaraz po kąpieli słonecznej.

Rekomendowana cena szamponu BC Sun Protect, poj. 250 ml, ok. 50 zł

Shimmer olejek w sprayu BC Sun Protect, Schwarzkopf Professional

Ten woodporny olejek w sprayu zawiera substancję, która nie pozwala wodzie winikać do wnętrza wlosów i jednocześnie nadaje im niesamowity połysk. Dodatkowo zapewnia włosom oraz skórze głowy optymalną ochronę przed działaniem promieni UV oraz wolnymi rodnikami przez cały dzień oraz zapobiega blaknięciu koloru. Shimmer olejek w sprayu BC Sun Protect zawiera błyszczące drobinki, które zapewniają włosom efektowny połysk. Olejek może być aplikowany przed, podczas oraz po kąpieli słonecznej.

Rekomendowana cena olejku BC Cun Protect Shimmer poj. 150 ml, ok. 80 zł

 

Stopień 2: OCHRONA

Odżywka w sprayu BC Sun Protect, Schwarzkopf Professional

Odżwka w sprayu jest doskonałym towarzyszem wakacyjnych podróży. Nie tylko ułatwia rozczesywanie splątanych pasm, ale również nawilża i wygładza włosy. Dodatkowo skutecznie ogranicza szkodliwy wpływ promieni UV, soli morskiej, piasku, czy innych czynników środowiskowych.

Rekomendowana cena odżywki w sprayu BC sun Protect, poj. 200 ml, ok. 55 zł

 

Stopień 3: ODBUDOWA

 

Maska BC Sun Protect, Schwarzkopf Professional

Maska została stworzona z myślą o potrzebach włosów, które przez cały dzień wystawione były na działanie promieni słonecznych. Zapewnia dogłębną regenerację oraz odświeżający efekt pozostawiając pasma włosów głęboko wypielęgnowane, pełne blasku i witalności.

Rekomendowana cena maski BC Cun Protect, poj. 200 ml, ok. 80 zł

 

Zestaw podróżny BC Sun

Kosmetyki BC Sun Protect dostepne sa również w wyjątkowo wygodnej w użyciu kosmetyczce, która zmieście się nawet w bagażu podręcznym. W skład zestawu podróżnego BC Sun wchodzą szampon BC Sun Protect, odżywka w sprayu BC Sun Protect oraz Shimmer olejek w sprayu BC Sun Protect, wszystkie o pojemności 100 ml.

Rekomendowana cena detaliczna BC Sun Travel Set, ok.110 zł

Nowa gama produktów BC Hairtherapy dostępna jest w Salonach Partnerskich Schwarzkopf Professional.

Udostępnij:
0