Black Friday czyli nawet -50% na dobrze Wam znane zestawy kosmetyczne!

Black Friday czyli nawet -50% na dobrze Wam znane zestawy kosmetyczne!

Promocja na zestawy kosmetyczne na Black Friday 2022 W atrakcyjnej cenie kupisz zestawy kosmetyków do włosów. Jeśli jesteś włosomaniaczką/włosomaniakiem to te zestaw są stworzone dla Ciebie!

 

Zestaw 1

 

Produkty do włosów z linii Mila Pro znajdą się w pierwszym zestawie. Jego regularna cena to 118,00 zł, ale w ramach Black Friday kupicie go za jedyne 69,00 zł.

W zestawie znajduje się:

  • MILA PRO RICH THERAPY FLUID czyli wielozadaniowy fluid bez spłukiwania o skoncentrowanej formule odbudowującej, która działa na powierzchni i wewnątrz włosa.
  • MILA PRO IQ CARE LAMELLAR WATER czyli innowacyjny produkt do odbudowy, zmiękczania i wygładzenia włosów średnio i wysoko porowatych.

 

Zestaw 2

 

 

Zestaw drugi to połączenie oczyszczenia i nawilżenia skóry głowy. Peeling oczyszczający marki Subrina, przeznaczony jest do głębokiego wnikania w skórę głowy i eliminacji martwych komórek, co sprzyja powstawaniu nowych. Szampon natomiast delikatnie oczyszcza skórę głowy, nawilża i działa łagodząco. Jego regularna cena to 89,99 zł, ale w ramach Black Friday kupicie go za jedyne 49,00 zł.

 

Zestaw 3

 

Ostatnim zestawem objętym promocją BLACK FRIDAY jest set Artego zawierający szampon i maskę regenerującą do włosów z kwasem hialuronowym. Regularna cena zestawu to 126 zł, w promocji kupisz go za 69.00 zł.

 

Cechą wspólną tych 3 zestawów jest fakt, że były one testowane przez nasze Klubowiczki!

Jedno możemy stwierdzić na pewno – jest to strzał w dziesiątkę podczas promocji BLACK FRIDAY!

 

Udostępnij:
0