Black Opium od Yves Saint Laurent – perfumy dla kobiet, które kuszą swoją orientalną nutą

Black Opium od Yves Saint Laurent – perfumy dla kobiet, które kuszą swoją orientalną nutą

Co składa się na nuty zapachowe Black Opium?

Cała kompozycja zapachowa black opium ysl ma bardzo ciekawe poszczególne nuty zapachowe. Nuta głowy to różowy pieprz, gruszka i kwiat pomarańczy. W nutach serca da się wyczuć kawę i jaśmin, a baza całego zapachu to wanilia, paczula i cedr. Ysl black opium należy do zapachów orientalnych i jak można wywnioskować z poszczególnych składników jest to zapach nieoczywisty, gdzie delikatność owoców i wanilii, miesza się ze zdecydowanymi akcentami jak kawa, cedr i różowy pieprz.

Black Opium jako symbol niezależnej, pewnej siebie kobiety

Black Opium od yves saint laurent to perfumy kojarzące się z luksusową i znaną marką. Yyes Saint Laurent to jeden z bardziej znaczących projektantów w świecie mody XX wieku. Sam zapach to połączenie czarnej kawy z białymi kwiatami, czyli siła kontrastu. Jest to zapach dla kobiet, które wiedzą czego chcą, są jednocześnie silne i mają niezwykły urok, ale i delikatne. Zapach jest uwodzicielski i nie da się koło niego przejść obojętnie. Wodę perfumowaną black opium można określić jako orientalny i mocny zapach, na specjalne okazje takie jak wyjście wieczorem lub przyjęcie.

Jakie emocje wywołuje Black Opium u otoczenia?

Na pewno yves saint laurent black opium to esencja tajemnicy, zmysłowości i spontaniczności. Już sam czarny flakon z brokatem wskazuje na oryginalną zawartość i coś, co się wyróżnia na tle innych, spokojnych flakonów. Ten zapach ma przywodzić na myśl wszelkie zmysły i uczucia, które są ukryte, a czasem wybuchają ze zdwojoną siłą. Yyes Saint Laurent stworzył perfumy, które mają wywoływać silne uczucia, intrygować i kusić tajemnicą. Black Opium to perfumy cenione za niebanalny zapach, a opinie użytkowników są zdecydowanie pozytywne. Większość wskazuje na siłę zapachu Black opium i to, że jest nie do pomylenia z innymi zapachami. Zapach kojarzy się z kontrastami, jakie ma w sobie kobieca natura – siłę i delikatność w jednym. 

 

Udostępnij:
0