Celebruj lato z nowymi zapachami od Avon

Celebruj lato z nowymi zapachami od Avon

Lato Avon rozpoczyna z nowościami, którym nie sposób się oprzeć. Połączenie kwitnących kwiatów i owoców idealnie współgra z miesiącami pełnymi słońca. Teraz, gdy perspektywy na podróżowanie są nieco ograniczone, Avon chce nas przenieść w upragnione wakacyjne miejsce i pozwolić odkryć inne sposoby na znalezienie w sobie prawdziwej radości.

Zamknij oczy, wyobraź sobie pole słoneczników i chłoń każdą chwilę z Avon Incandessence Enjoy. Ich zapach sprawi, że będziesz roztaczać wokół siebie pozytywną energię – niczym promienie słońca! Akord słonecznika w połączeniu z wdzięczną nutą mandarynki to sprawdzony patent na uśmiech, którym będziesz inspirować innych.

Nowy zapach z bestsellerowej linii perfum Avon Celebre to Avon Celebre Fresh. Jest kompozycją soczystych cytryn i letnich kwiatów, które przyniosą odświeżenie w upalne dni. Harmonijny zapach doda pewność siebie, a cytrusowe nuty – energii do działania.

Incandencessence Enjoy (50 ml), będą dostępne w katalogu Avon 10/2020 w cenie od 45,99 zł, a Celebre Fresh (50 ml) w katalogu 11/2020 w cienie od 25,99 zł.

fot. materiały prasowe


 

Na bezpieczne zakupy z dostawą do domu zapraszamy do sklepu faceandlook.com

 

 

 

Udostępnij:
0