Face&Look > Co założysz na studniówkę? Wbij w gang Giacomo Conti

Co założysz na studniówkę? Wbij w gang Giacomo Conti

Nie jest sztuką ubrać nastolatka w garnitur. Sztuką jest sprawić, aby poczuł się w nim sobą. Ubrany, a nie przebrany.
 
Młodzi ludzie zawsze poprzez ubiór podkreślali swoją przynależność do grup, buntowali się przeciw obowiązującym zasadom, a przede wszystkim wyrażali siebie. Współczesny nastolatek wyznaje podobne wartości i – o ile moda streetowa pozwala na swobodną komunikację poprzez ubiór – nie jest już tak łatwo, gdy mówimy o eleganckich stylizacjach. Ekskluzywne sklepy skierowane są przede wszystkim na dojrzałego mężczyznę lub wchodzącego w świat biznesu, młodego człowieka sukcesu. Giacomo Conti, marka z sektora mody męskiej, która świętuje właśnie 10. urodziny, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osiemnastolatków, wkraczających dopiero w dorosły świat.
 
Dzisiejsi licealiści trzymają rękę na modowym pulsie. Doskonale orientują się w światowych trendach, a szeroka oferta na rynku sprawia, że są jednymi z trudniejszych klientów. Kolekcja studniówkowa Giacomo Conti, która właśnie zawitała do salonów, to nowe spojrzenie na elegancką modę z przymrużeniem oka. Giacomo Conti prace nad studniówkową, limitowaną serią rozpoczęło od wnikliwego badania grupy docelowej. Jej potrzeb, przyzwyczajeń i oczekiwań. Młodzi ludzie stawiają komfort jako wyznacznik przy kompletowaniu stroju. Marka wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom.
 
 
Kolekcja utrzymana jest w stonowanej kolorystyce czerni, granatu i szarości z neonowymi wstawkami nawiązującymi do streetwearu. Znalazł się w niej między innymi model w kolorze głębokiej czerni z lekko błyszczącą aplikacją jaguara, który sprawdzi się przy kompletowaniu zarówno wieczorowej, jak i casualowej stylizacji. W propozycjach marki widać duże wpływy modą sportową, tak powszechną w codziennej garderobie nastolatków. Neonowe zamki na przodzie marynarki, szalowe kołnierze ze skórzaną wstawką czy wykorzystaniem taśmy błyskawicznej, a także kontrastowa podszewka, to tylko niektóre detale wyróżniające kolekcję na tle innych serii.
 
 
 
Nie zabrakło propozycji dla tych, którym bliższy jest minimalizm i niekoniecznie chcą wyróżniać się w tłumie. Klasyczny, granatowy garnitur z neonową wypustką w środku to mały akcent, o którym będzie wiedział tylko sam użytkownik modelu. Wszystkie modele  wykonane zostały w fasonie Super Slim, przy jednoczesnym wykorzystaniu elastycznych tkanin, niekrępujących ruchów.
„Zależało nam aby stworzyć zróżnicowaną kolekcję, w której każdy nastolatek odnalazłby swój styl. Nie chcieliśmy projektować modeli wpisujących się jedynie w ścisłe ramy klasyki i elegancji. Kolekcja studniówkowa z przymrużeniem oka pokazuje, że młodzi ludzie mogą wyglądać stylowo i z klasą, jednocześnie zachowując świeże spojrzenie na modę”- komentuje kierownik działu projektowego, Elżbieta Wnykowicz.
 
 
Najnowsze propozycje Giacomo Conti swoim krojem i kolorystyką idealnie wpisują się w potrzeby nastolatków, a także wszystkich tych, dla których studniówka jest już tylko miłym wspomnieniem, ale cenią sobie światowe trendy, komfort i najwyższą jakość.

fot. materiały prasowe

 
 
 
 

Dodaj komentarz

Komentarze

kylaina

Ładne, podobają mi się, takie na luzie Smile 

sisi13

Na takich świeżynkach wszystko wygląda dobrze Smile

Malinka23

ta imprezka już dawno za mną . Fajne propozycje

Agata Doroz

super, chetnie poleciłabym taki garnitur swojemu patnerowi i to nie tylko na studniówkę Smile

Liliana 5555

Wyglądają super

finezja

Bardzo fajne.Popatrzeć teraz na młodzież a kiedyś to różnica mega.Tu akurat na wielki plus Smile 

Iwo

Kiedy to było kiedy sie miało taką figurę