Conrado Moreno: Wolę Polki niż Hiszpanki

Jest pod wrażeniem kobiecej intuicji i zdolności do przewidywania. Zapewne dlatego Conrado Moreno uważnie słucha kobiet i wiele się od nich uczy, zwłaszcza od swojej żony, Kasi.

                                

Za co cenię płeć przeciwną? Przede wszystkim za życiową mądrość i intuicję, dlatego wszystkie ważne decyzje zawsze konsultuję z moją żoną, Kasią. Pamiętam moment, gdy kupowałem swój pierwszy samochód. Byłem wtedy, jak to się mówi, w gorącej wodzie kąpany. Cieszyłem się z auta, które niebawem miało być moją własnością. Kasia studziła ten zapał. Uważała, że decyzja, którą podjąłem, nie jest najlepsza. Nie posłuchałem jej. I rzeczywiście skończyło się to nie najlepiej: kupiłem samochód, a dwa dni później miałem poważny wypadek. Zrozumiałem wówczas, że kobieca intuicja naprawdę istnieje.

W kobietach imponują mi również: komunikatywność, otwartość, wrażliwość. Cechy te sprawiają, że kobiety potrafią rozmawiać o uczuciach. Mężczyźni są bardziej bierni. Otwieramy się dzięki kobietom. I to jest bardzo piękne. Uważam też, że kobiety często mają racjonalne podejście do życia... a przynajmniej takie ma moja żona. Ja bujam w obłokach, a ona sprowadza mnie na ziemię. Na szczęście przeciwieństwa się przyciągają. Myślę, że ta druga połówka powinna mieć cechy, których nam akurat brakuje. Życie wtedy jest ciekawsze i pełniejsze. Razem dochodzimy do tego, co najlepsze – do kompromisu.

Każdy mężczyzna powie, że w kobietach zachwyca go piękno. Ja również. Nie chodzi tylko o wygląd. Jestem zdania, że uroda zewnętrzna musi iść w parze z urodą wewnętrzną, z tą mądrością, wrażliwością, o których wspominałem już wcześniej. Ale jeśli jesteśmy już przy wyglądzie... największą uwagę zwracam na oczy. Fascynuje mnie ulotność spojrzenia. To właśnie ono urzekło mnie u mojej żony. Zgadzam się z tym, że oczy są zwierciadłem duszy. Dlaczego? Wyczytuję z nich tajemnice drugiego człowieka. Spojrzenie pomaga mi go zrozumieć i poznać. To może wydawać się trochę irracjonalne, ale myślę, że rzeczywiście tak jest.

Czy jest coś w kobietach, co może wyprowadzić mnie z równowagi? Tak. Lubię kobiety rozmowne, jednak irytują mnie kobiety gadatliwe. One chyba denerwują każdego mężczyznę. Mam to szczęście, że Kasia wie, co to umiar.

Polki kontra Hiszpanki? Myślę, że Polki są bardziej kobiece. Naprawdę. Są bardziej eleganckie zarówno w poruszaniu, jak i w wypowiadaniu się. A przy tym są łagodne, pełne klasy, szyku i gracji. Hiszpanki są bardziej dumne, wyniosłe, ostre. Podobnie zresztą myślą moi przyjaciele z Hiszpanii.


 

Autor: 
rozmawiała Katarzyna Kuleta

Rekomendowane dla Ciebie

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

dark_forest

Bardzo sympatyczny gość z tego Conrado, lubię go od dawna Smile

francesca

Ojj tak, ja to się w nim kochałam, jak go zobaczyłam w "Europa da się lubić" :). I do tej pory wielbię Hiszpanów i Hiszpanię, a fanka Realu Madryt ze mnie taka, że w domu ledwo wytrzymują Biggrin

bozenkaxxj

lubię Conrado Moreno odkąd pojawił się w programie tv, inteligentny, mądry, dowcipny, ogólnie super facet

Yoanne91

Miło, że uważa, że woli Polki;) Bardzo przystojny i bardzo sympatyczny.

Masza

I ja zaliczam się do jego fanek.Niezwykle sympatyczny,przystojny i uroczy Hiszpan.Po przeczytaniu wywiadu jeszcze bardziej go polubiłam.

wilma74

Uwielbiam wszystko co latynoskie,oprócz corridy. Conrado polubiłam od czasu Europa da się lubić,

bbo

Kolejny obcokrajowiec, który odkrył, że "Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny..."

angel3312

Nie jestem jego fanką, ale ciszy mnie wybór Polek.

BOZEAGA

mądry przystojny jednak ie mój typ

Dorota Niewiadomska

Z ogromną przyjemnością przeczytałam ten pełen optymizmu artykuł!  Smile 

Iwo

Oczywiście nie jeden obcokrajowiec doszedł do takiego wniosku że P|olki są najlepsze w każdej dziedzinie

produkty partnerów