Face&Look > URODA > PIELĘGNACJA > NOWOŚCI KOSMETYCZNE > D’Alchémy – nowa marka naturalnych i organicznych kosmetyków

D’Alchémy – nowa marka naturalnych i organicznych kosmetyków

D’Alchémy to nowa marka naturalnych i organicznych preparatów pielęgnacyjnych o działaniu anti-aging. Kierowana jest do świadomych konsumentów, dbających o zdrowie, urodę i kondycję fizyczną. „Naturalne piękno” według D’Alchémy to przede wszystkim olśniewającą cera, będąca odzwierciedleniem dwóch czynników: zdrowia skóry i zrównoważonego podejścia do życia. 

Inspiracją dla D’Alchémy jest teoria „holistycznego piękna”, zaczerpnięta z filozofii Alchemików, średniowiecznych prekursorów współczesnych nauk medycznych i farmaceutycznych. W swej istocie filozofia ta wyraża odwieczne, obecne we wszystkich kulturach, ludzkie dążenie do doskonałości, pragnienie wewnętrznego spokoju i duchowej mądrości…
Zaawansowane technologicznie preparaty D’Alchémy są odpowiedzią na najbardziej problematyczne wyzwania i potrzeby skóry, by jak najdłużej zachować jej młodość oraz odsunąć w czasie procesy jej starzenia się. Zawierają skuteczne, niemal wyłącznie naturalne i organiczne substancje aktywne o optymalnym stężeniu, które działają w sposób synergiczny, w idealnej harmonii ze skórą. Ich działanie spotęgowane jest poprzez zastosowanie najcenniejszych, starannie dobranych i naturalnie czystych olejków eterycznych, które – jak potwierdzono w aromaterapii – bardzo aktywnie oddziałują na komórki skóry, uprzyjemniając jednocześnie codzienne rytuały pielęgnacyjne. 
 
— D’Alchémy otwiera nową kategorię produktów naturalnych i organicznych, z jednej strony starannie dobrane substancje wyłącznie roślinnego pochodzenia ograniczające ryzyko wsytąpienia alergii, z drugiej – bogate receptury, zaawansowane technologicznie, potęgujące skuteczność kosmetyków w odpowiedzi na konkretne problemy skóry dojrzałej. 
Wysoką biowitalność oraz stabilność mikrobiologiczną preparatów D’Alchémy gwarantują opakowania wykonane ze szkła biofotonicznego, a za niezwykłe zapachy serii odpowiadają autorskie kompozycje naturalnie czystych olejków eterycznych, plasując markę w kategorii produktów o działaniu aromaterapeutycznym. Warto wspomnieć, że marka jest w 100% przyjazna dla wegan” — rekomenduje  Anna Mamczur, CEO oraz dyrektor marki D’Alchémy.
 
Preparaty D’Alchémy są wolne od substancji syntetycznych, natomiast stosowane w nich układy konserwujące posiadają certyfikat ECOCERT i są rekomendowane w kosmetyce naturalnej, jako substancje „identyczne z naturalnymi”. Bazą receptur D’Alchémy są hydrolaly roślinne, zastępujące w całości zwykłą wodę, oleje extra-vergin oraz wyselekcjonowane ekstrakty z roślin, uprawianych metodami organicznymi. Efekty działania kluczowych składników aktywnych potwierdzają badania kliniczne. 
 
Szacunek i troska o środowisko, organizmy żywe oraz zdrowie ludzkie sprawia, że kosmetyki D’Alchémy są nie tylko wolne od substancji potencjalnie szkodliwych i niedozwolonych przez organizacje certyfikujące (ECOCERT/COSMOS/NATRUE), a także wolne od jakichkolwiek składników odzwierzęcych, tj. pochodzących ze zwierząt żywych czy martwych (np. kolagen, kawior, lanolina) jak i od produktów przez zwierzęta wytwarzanych (np. miód, mleko). Ponadto żaden z preparatów D’Alchémy ani surowców wykorzystywanych do ich produkcji nie był nigdy testowany na zwierzętach. To wszystko sprawia, że produkty D’Alchémy są polecane zarówno dla wegan jak i wegetarian.

fot. materiały prasowe

 

Dodaj komentarz

Komentarze

sisi13

Pięknie lśni ta czerń Smile

Cameleonka

Czy to ta pięknie śpiewająca Ania Mamczur czy tylko zbieżność nazwisk?
A kosmetyki lśnią i wyglądają pięknie i od razu na się na nie chrapkę. Czy będzie stoisko D'Alchemy na Beauty Days? Jeśli tak, to biedne moje finanse... Biggrin

ziajka wt

Kosmetyków vegan uzywam od paru lat np.Vianek czy Sylveco cenie sobie kosmetyki wolne od szkodliwych substancji tylko pochodzenia naturalnego.

basiamiecz715

Opis cudowny tak jak wyglad...juz niedlugo bedę testować...

Cameleonka

Dzięki możliwości testowania tych kosmetyków odkryłam cudnie działający krem do twarzy. Zaczynam zbierać kasę na pełnowymiarowy produkt. Cudo.