Denson, szampon na osłabione i wypadające włosy

Denson, szampon na osłabione i wypadające włosy
Denson to produkt w pełni organiczny. Powstał jako odpowiedź na problemy wypadających włosów i podrażnionej skóry głowy. Zapewnia piękne i odżywione włosy do późnej starości.
 
Jest najprostszą kuracją regeneracyjną – cały proces pielęgnacji sprowadzony został do zwykłego mycia skóry głowy i włosów, bez czasochłonnych i skomplikowanych rytuałów. Wystarczy stosować go jak zwykły szampon do codziennej pielęgnacji.
 
Dzięki jego delikatniej formule i właściwościom hipoalergicznym może go stosować każdy. Nie zawiera żadnych szkodliwych substancji.
 
Swoje właściwości zawdzięcza molekułe Incrocapil S docierającej do opuszki włosa i 25 aktywnym ekstraktom roślinnym. Incrocapil S wpływa na blokowanie enzymu 5 alfareduktazy odpowiedzialnego za łysienie androgenne. Naturalne, w pełni zmikronizowane ekstrakty roślinne regenerują skórę głowy, jak i samą opuszkę włosa. Pobudzając ją do pracy, uaktywniają uśpione mieszki włosowe. Już po 2 miesiącach od stosowania widać, że nowo wyrastający włos jest grubszy i odżywiony w całej swojej strukturze.
 
Szampon został skomponowany tak, by działał na wszystkie struktury skóry głowy i włosa. Posiada składniki intensywnie nawilżające, zamykające łuskę, co nadaje włosom miękkosci i elastyczności. Ekstrakty roślinne nadają włosom subtelny i przyjemny zapach.
 
Efekt jest tylko wynikiem konsekwentnego używania szamponu przez okres minimum 3 miesięcy. Pierwsze rezultaty to zmiejszenie ilości wypadających włosów już po 2-3 tygodniach stosowania.
 
 
Udostępnij:
0