DermaOXY – terapia czystym tlenem

DermaOXY – terapia czystym tlenem

Czym jest DermaOXY?

 

Jest to zbieg polegający na infuzji tlenowej opartej na wtłaczaniu preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. Za pomocą tej opatentowanej w Danii metody zyskujemy zarówno wyraźne odmłodzenie skóry, jak i nawilżanie na poziomie komórkowym oraz redukcję zmarszczek. DermaOXY to synergiczne połączenie dwóch technologii: wprowadzania w skórę wysoce skoncentrowanych składników aktywnych w postaci serum oraz terapii czystym, odpowiednio stężonym i sprężonym tlenem. Spektakularne efekty osiągamy dzięki silnie skoncentrowanym składnikom aktywnym, są to m.in kwas hialuronowy, wyciąg z jadu węża (pseudobotox), peptydy, antyoksydanty, witaminy i minerały oraz ekstrakty z alg.

 

Jak działa DermaOXY?

 

Wprowadzanie za pomocą tlenu skoncentrowanych substancji aktywnych.

Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością. Pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, głębokie nawilżenie skóry, wygładzenie okolic oczu i ust oraz poprawę konturów twarzy.

 

Terapia czystym tlenem

Tlen transportowany jest do głębszych warstw skóry, poprawiając tym samym stan energetyczny komórek, intensyfikując przemianę materii oraz przyspieszając procesy regeneracji. Likwidacja deficytu tlenowego prowadzi do natychmiastowej poprawy funkcjonowania skóry ponieważ nowopowstałe, zdrowe komórki charakteryzują się wyższym potencjałem energetycznym.

 

Głowice zabiegowe DermaOXY

 

Oryginalne urządzenie DermaOXY posiada dwie głowice zabiegowe. Właśnie dzięki temu efekty są tak spektakularne, natychmiastowe i utrzymują przez dług czas. Sukces DermaOXY tkwi przede wszystkim w wysokiej jakości preparatach bogatych w czyste składniki aktywne. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że wszystkie efekty zabiegów potwierdzone są przez szereg duńskich badań, a wszystkie produkty są atestowane dermatologicznie, nie zawierają parabenów, ani konserwantów. Ponadto wszystkie produkty DermaOXY, zarówno profesjonalne gabinetowe, jak i do pielęgnacji domowej dostępne są jedynie dla salonów posiadających licencję DermaOXY.

 

Efekty DermaOXY® na twarz, szyję i dekolt

 

  • wypełnienie zmarszczek
  • głębokie nawilżenie na poziomie komórkowym
  • wygładzenie okolic oczu
  • wypełnienie ust
  • poprawa struktury, napięcia i elastyczności
  • podniesienie owalu twarzy
  • witalność i młody wygląd
  • rozjaśniona i zdrowa skóra

Preparaty DermaOXY

 

Sukces DermaOXY oparty jest na wykorzystaniu specjalnych składników aktywnych w postaci serum. Serum aplikowane do skóry uzależnione jest od indywidualnych potrzeb Klienta. Na wybór serum wpływ ma kondycja skóry, poziom wypielęgnowania oraz oczekiwany efekt. Zabiegi mogą być wykonywane jednorazowo, jako idealne zabiegi „przed wyjściem”, a także w serii jako kuracja i praca nad strukturą skóry.

Udostępnij:
0