Dobre pomysły na prezenty dla babci i dziadka

Dobre pomysły na prezenty dla babci i dziadka

U babci jest słodko, świat pachnie szarlotką

Jednym z ulubionych wspomnień z dzieciństwa jest bez wątpienia zapach babcinych wypieków. Gotowanie i pieczenie ciast dla wnuków jest jednym z ulubionych zajęć babć, możemy więc zadbać, aby przygotowywanie smakołyków sprawiało im jeszcze więcej przyjemności. Poręczny robot kuchenny, nowy fartuszek czy kolorowe foremki do ciast będą więc idealnymi prezentami.

Inspiracji najlepiej szukać w sklepach, które specjalizują się w sprzętach gospodarstwa domowego lub akcesoriach kuchennych. Możemy je znaleźć także w formule outletowej, gdzie obowiązują ceny zawsze o co najmniej 30% niższe niż w sklepach regularnych, np. w salonach Dajar, Duka, Tchibo czy Tefal Home&Cook. Pamiętajmy też, że babcie uwielbiają ładną porcelanę, może warto podarować im nowe filiżanki czy dzbanek na herbatę? W naszym centrum znajdziemy je np. w sklepie Villeroy & Boch – mówi Agnieszka Kuś, Marketing Manager Designer Outlet Warszawa.

Wspólne zakupy

Nie zapominajmy o tym, że babcia, jak każda kobieta, lubi dobrze wyglądać. Jej święto jest dobrą okazją na podarowanie eleganckiego dodatku, który z pewnością sprawi sporo radości. Może nim być jedwabna apaszka, skórzana torebka czy portfel. Babcia ucieszy się także z prezentu, który na co dzień będzie jej przypominał o wnukach – np. z bransoletki czy łańcuszka. Dobrym pomysłem jest karta podarunkowa. Dzięki temu będzie mogła spędzić dzień na zakupach i kawie z ukochanymi wnukami.

Zaproponuj dziadkowi nowe hobby

Jeżeli nasz dziadek jest majsterkowiczem lub modelarzem, to wybranie prezentu nie powinno nam sprawić większych trudności. Jeśli nie ma żadnego hobby, to jest to dobry moment, aby mu jakieś zaproponować. Wspólne wędkowanie, spacery górskie czy nordic walking mogą być wspaniałym sposobem na budowanie więzi między pokoleniami.

Podarujmy więc dziadkowi ciepłą, wodoodporną kurtkę, wędkę lub wygodny plecak. Z pewnością ucieszy się z możliwości poznawania nowych zainteresowań z wnuczkami i z możliwości spędzania z nimi dodatkowego czasu. Warto szukać okazji, np. w sklepach outletowych Bergson, Hi-Tec, Mountain Warehouse czy Outhorn – dodaje Elżbieta Zygmunt, Marketing Manager Designer Outlet Sosnowiec.

Doskonałym uzupełnieniem takiego prezentu będzie własnoręcznie przygotowana pamiątka – laurka lub oprawione wspólne zdjęcie. Tego typu upominek docenią wszyscy dziadkowie.


Więcej pomysłów na prezent dla babci i dziadka znajdziecie w sklepie faceandlook.com

Czajnik metalowy Ariete Vintage z chromowanymi elementami i uchwytami soft touch; mocy1630 W, pojemność 1 litr, baza 360 stopni, wewnętrzny filtr, automatyczny wyłącznik. Cena 189 zł

 
Udostępnij:
0