Face&Look > MODA > TRENDY > Domowe historie z & Other Stories i Hums

Domowe historie z & Other Stories i Hums

& Other Stories prezentuje specjalną kolekcję pantofli, stworzonych we współpracy ze szwedzką marką obuwia domowego Hums. Cztery modele zaprojektowano specjalnie, by dostarczyć stopom maksymalnego komfortu i odrobiny elegancji.

 

Marka Hums słynie z luksusowych i stylowych, domowych pantofli. Dzięki równowadze zabawnego designu i wyrafinowania, połączonych z niezrównanym komfortem, sprawia, że tak powszedni element garderoby znów przyciąga uwagę. Minikolekcja dla & Other Stories to cztery różnorodne modele, które nawiązują do najbardziej charakterystycznych projektów Hums.

„Minikolekcję komponowaliśmy razem z projektantami & Other Stories. Zaczęliśmy od wyobrażenia sobie, że każdy z czterech modeli pantofli jest prawdziwą postacią. Chcieliśmy, aby odzwierciedlały pozytywne cechy osobowości, które w dzisiejszych czasach są niezwykle ważne” – mówi Henrietta Nyvang, dyrektorka kreatywna Hums.

Projekt z motywem kota jest wyrazisty i niepokorny, a wersja w kratę – pogodna, kreatywna i pełna pozytywnej energii. Duże serce jest wyrazem bezpośredniości, serdeczności i pasji. Drobne serduczko – uprzejmości i empatii.

„Projekty Hums to dzieła sztuki, które przybierają formę pantofli. Ich zabawne wzory i nadruki występują w pięknych połączeniach kolorystycznych, które pozytywnie nastrajają każdego dnia. Wygoda, styl i odrobina elegancji – to mistrzowska kombinacja!” – mówi Disa Treutiger, szefowa projektowania butów & Other Stories.

Pantofle Hums sprawdzą się przy śniadaniu, na tarasie podczas weekendowego wyjazdu, a nawet podczas spotkań z przyjaciółmi w pobliskiej kawiarni.

Cena pantofli 270-315 zł. Minikolekcja Hums & Other Stories dostępna online na stories.com

fot. materiały prasowe


Na jesienne zakupy zapraszamy do sklepu faceandlook.com

Hakuro, pędzel do pudrów sypkich H56. Cena 45, 08 zł

 

 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.