Estel Q3 – pielęgnacja włosów latem

Estel Q3 – pielęgnacja włosów latem

Z myślą o przesuszonych i zmęczonych włosach powstały kosmetyki z linii Q3 marki Estel – szampon i maska z kompleksem olejków.

Q3 – szampon z kompleksem olejków

Skutecznie odbudowuje włosy dzięki działaniu kompleksu olejków, o które została oparta formuła produktu. Delikatnie oczyszcza włosy, przywraca naturalny poziom pH, wzmacnia i odżywia wnikając głęboko w strukturę włosów, nasycając ją dobroczynnymi składnikami olejków makadamia i arganowego. Włosy zyskują oszałamiający połysk, kolor odzyskuje głębię i połysk. Cena 65 zł/250 ml.

Q3 – maska z kompleksem olejków

Intensywnie odbudowuje włosy na całej ich długości. Olejek arganowy głęboko odżywia włosy, odbudowuje je i chroni, zwiększa naturalny blask i napełnia je witalnością i energią. Olejek makadamia zawiera pierwiastki śladowe, które wypełniają uszkodzenia włosów przywracając im siłę i połysk. Maska nawilża włosy nie powodując ich obciążenia, wzmacnia strukturę od wewnątrz, chroni włosy przed puszeniem i działaniem promieni UV oraz ciepła. Zachowuje intensywność koloru i na daje włosom niezwykłego blasku. Cena 89 zł/300 ml.


fot. materiały prasowe

 

Bogaty wybór szamponów i nie tylko https://faceandlook.com/ . Zapraszamy 🙂 

Udostępnij:
0