Fashion Market Square wystartuje we wrześniu

Fashion Market Square wystartuje we wrześniu

Fashion Market Square wspiera lokalne środowiska artystyczne: projektantów, twórców sztuki i muzyki oraz przedstawicieli subkultur! Wśród wystawców znajdą się znane i te mniej znane marki modowe z całej Polski, producenci unikalnej biżuterii, akcesoriów i kosmetyków.

Podczas dwóch dni targów odwiedzający będą mogli nie tylko poznać najnowsze trendy w modzie i porozmawiać z projektantami, zakupić produkty w strefie Eco, ale także uczestniczyć w pokazać LiveART, obejrzeć wystawę fotograficzną oraz zabawić się w rytmie Dj-skich setów. FMS to nie tylko targi, to prawdziwe show.

Premierowa edycja Fashion Market Square odbędzie się już w pierwszy weekend września (5-6.09.2020) w mieście studentów i artystów we Wrocławskiej Hali IASE, 26 i 27 września widzimy się w Warszawie w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich, a w mikołajkowy weekend, 5-6 grudnia odkrywamy magię Świąt we Wrocławskim Centrum Kongresowym – Hala Stulecia.

Złotym Sponsorem wydarzenia został Doctor Brew, który zmienił oblicze polskiego kraftu. Dziś Doctor Brew to dojrzały browar, który dzięki zdobytemu doświadczeniu warzy świadomie przełamując schematy.

Patronat nad wydarzeniem objęło RMF MAXXX.

Organizatorem targów Fashion Market Square jest agencja eventowa IC Events, najszybciej rozwijający się organizator branży targowo-konferencyjnej w Polsce. IC Events tworzy między innymi Targi FIWE, portal Branża Fitness, Targi FranczyzaExpo i wiele innych wydarzeń.

Bilety na wydarzenie są dostępne wyłącznie on-line.

#YouShouldBeHere

Do zobaczenia! Więcej na www.fashionmarketsquare.pl/


 

Zapraszamy na bezpieczne zakupy z dostawą do domu oraz korzystanie z promocji w sklepie faceandlook.com

Kosmetyki Tizmi mini idealne na wyjazd  Body Balm i Body Gel  teraz dostępne w promocji

 

Udostępnij:
0